PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 355
ocen
6,5 10 1 182355
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Kobiety w tym filmie

ocenił(a) film na 3

Cześć i szacunek wobec kobiety, w tym filmie zostały sprowadzone do parteru i przyduszone
kolanem. A najbardziej żałosny jest ten koleś, który zapomniał o swojej żonie w ciąży.

Motyw z ex jest przedstawiony jako wspaniała beztroska zabawa, nie ma to jak propagowanie
narkotyków wśród młodzieży.

Najsmutniejsze jest to, że w tym filmie ci ludzie maja ile lat? 16? Strach pomyśleć co będzie dalej...

ocenił(a) film na 1
mwrooo

Dobrze napisane, ale czemu tu się dziwić? W końcu to USA, prymitywy i prostaki. Najgorsze jest jeszcze to, że Polacy zaczynają naśladować tego typu idiotyzmy. Ten film powinien wylądować w kiblu, strata czasu i nerwów. Pomyśl jak niską ocenę by miał Project X, gdyby nie było w nim cycków, ćpania i nagości.

kktnwkfkmp13

Nie rajcuje mnie ani w tym filmie cycki, ćpanie, nagość...

ocenił(a) film na 8
mwrooo

zebyscie sie nie posrali obroncy moralnosci.

ocenił(a) film na 3
majormaciek

"Zobacz postaw się z drugiej strony
Może ktoś kiedyś powie dziwko do Twojej siostry ..."

Tylko nie mów, że nie masz siostry :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
mwrooo

Właśnie obrońcy moralności najwięcej takich słów jak (dziwka) używają żeby dziewczyny przestały się puszczać.

ocenił(a) film na 9
mwrooo

ojojojoj urazona feministka hahaha mam nadzieje ze zale swoje wylewasz tylko w internecie i nie meczych ludzi swoja glupota w rzeczywistosci

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
mwrooo

oj to gorzej.. wmawiasz sobie ze 'walczac o prawa kobiet' kobiety zwroca na Ciebie uwage? niestety, i tak kazdy wie jaki jest cel kazdego normalnego oczywiscie mezczyzny. natury nie oszukasz. a gadajac takie glupoty zdradzasz płeć meska i dowodzisz ze nie masz jaj

ocenił(a) film na 3
musza34

Ty za to masz chyba TYLKO jaja...
Odpowiedz sobie na pytanie kto wyru**ał więcej kobiet: Casanova czy gnojki z tego filmu? Myślisz, że przedmiotowe traktowanie kobiet to gwarancja skutecznego podrywu? Latynosi gadają ciągle o "Big Cojones" i śpiewają serenady pod oknami ukochanych. Jesteś w błędzie, ale idź swoją drogą...

ocenił(a) film na 9
mwrooo

haha Ty to musisz zyc na prawde w wyimaginowanym swiecie.. twoi rodzice naleza do ruchu palikota czy co?

ocenił(a) film na 3
musza34

Powiedz, czemu czepiasz się moich rodziców? Czy ja Ci coś zrobiłem?

I w ogóle po co ta cała dziwna dyskusja? Wyraziłem swoje zdanie na temat filmu i fakt, może w Twoim mniemaniu jestem staroświecki. I co z tego? Ty chcesz żebym ja zmienił swoje poglądy czy jak? Masz inne podejście to okej, inaczej podchodzimy do różnych spraw i tyle.

Ideały są fajne.

PS. Wybacz za nazwanie śmieciem.

ocenił(a) film na 9
mwrooo

wlasnie ze nie jestes staroswiecki! jestes nowoczesny - slaby i uczuciowy, trzeba miec jaja i sie nie obrazac, nie musisz mnie przepraszac, nie potrzebuje tego, po prostu sie trzeba za Ciebie wziac i zrobic z Ciebie faceta a nie miekka pi*ke. takie jest moje zdanie. troche wiecej testosteronu.

ocenił(a) film na 3
musza34

Przemyślę, dzięki.

ocenił(a) film na 6
mwrooo

Cóż ja sie zgadzam z mwrooo co do kobiet, jednak sam widzę że wiele dziewczyn lubi być tak traktowana.
Sam tak nie traktuje kobiet jednak niestety znam wiele takich osób.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mwrooo

Co będzie dalej? A co ma być? Pójdą na studia za pieniądze rodziców, następnie założą rodziny i rozpoczną karierę w korporacji, żeby odkładać pieniądze na studia dla swoich dzieci i umrzeć w domku z białym płotem na przedmieściach.

mwrooo

Gdzie w filmie był koleś "który zapomniał o swojej żonie w ciąży." ?

mwrooo

W jakim świecie wy żyjecie.. dragi(narkotyki) właśnie zaczynają się w młodych latach i albo koleś się ogarnie albo wpadnie w szambo..

Myślę, że aktualnie XXI Wiek większość 14-15 latków paliło minimum raz marihuane, 50% pali często i trochę z nich już zaczyna sięgać po silniejsze dragi..
Tutaj pokazali prawdę jak jest.. ćpuna w wieku 20+ lat ciężko spotkać, bo taki zazwyczaj stara się robić tak żeby nie przeszkadzać innym(trzeźwym ludziom), a właśnie dzieciaki 15-18lat(przykład) latają naćpana i nawalone po ulicy tylko, że tego nie widzicie, bo nie zwracacie na tym "młodych" uwagi.. + większość starszych osób nie wie jak kto wygląda po narkotykach.. może jedynie faceci trochę wiedzą na ten temat.

Radze się przyjrzeć.. nawet o 1-2 w nocy ;) nie zawsze zobaczycie 10 osób nawalonych i rozwalających co się da(20-30 latków) nie raz możecie ujrzeć spokojniejsze i młodsze osoby które właśnie sprawdzają różne używki..

Moim zdaniem w filmie nie promują narkotyków, a raczej pokazują jak jest teraz naprawdę i może warto wziąć z tego lekcje.
W sumie nie wiem o co tyle szumu.. "MDMA" i naprawdę nie było o tym dużo ;) rozumiem jakby był tu temat ćpuństwa.. stymulanty i opium... bo to są już bardzo twarde narkotyki, ale żeby się przyczepić do tego, że jakieś małolaty zagrały w filmie w którym jest głupie MDMA.. i jest tylko 1 scena gdzie naprawdę "zapodają tabletki", to lekka przesada.

"Las Vegas Parano" taki film może wasz urazić.. bo tam jest bardzo dobrze pokazany temat narkotyków(dramat i komedia w jednym.. zależy czego oczekujemy w danym momencie od filmu), a nie jakiś Project X ;).

Adix20

W sumie rozumiem.. "Przecież, to jest nielegalne" ^^
Szkoda, że większość osób ma dalej zamknięte oczy..

To, że coś jest nielegalne nie znaczy, że jest bardzo złe..
akurat wódka jest legalna, a przez nią jest najwięcej rozrób i agresji w rodzinie :).

Kawa - legalna i dobra, ale jak bardzo obciąża organizm i niszczy wątrobę(po sobie..) czasami ciężko mi wypić 1 kawę(na pusty żołądek), a brałem już nie jedną nielegalną substancje.. więc potrafię stwierdzić jak bardzo kawa szkodzi zdrowiu.

Jakby nagle zdelegalizowali seks, to też po czasie ludzie mówili by, że seks jest bardzo zły.

ocenił(a) film na 10
mwrooo

jeśli chodzi o promowanie nielegalnych używek wśród młodzieży: według organizacji WHO rocznie na świecie od legalnego alkoholu umiera 3,3 mln ludzi a legalne państwo polskie na samej akcyzie za alko zarobiło w 2014 roku 4, 4 miliarda zł. Zanim wiec ktoś zacznie uprawiać trolling o zniewolonych niewiastach i narkotyzujących dzieciach niech najpierw poczyta statystyki .

ocenił(a) film na 3
tiglatpilesiar

Pff, to nie pijcie tylko bierzcie narkotyki.

ocenił(a) film na 10
mwrooo

czyli teraz namawiasz młodych ludzi do zażywania narkotyków?? LOL

ocenił(a) film na 3
tiglatpilesiar

Nie, po prostu jak słyszę tak idiotyczne obrony zażywania narkotyków (jeśli dobrze zrozumiałem), to ręce mi opadają.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
mwrooo

lol, a kto tu broni?

ocenił(a) film na 6
mwrooo

Kolejny internetowy obrońca moralności, poprawności itd. Co spodziewaliście się po filmie który jest o imprezie? Dramatycznych wydarzeń? Nagłych zwrotów akcji? Przecież to tylko rozrywka, poluzuj trochę...

ocenił(a) film na 10
mwrooo

Współczuje ci nie masz w ogóle dystansu do świata następnym razem przed obejrzeniem tego typu filmu zluzuj trochę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones