PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 295
ocen
6,5 10 1 182295
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

zajebisty soundtrack..polecam

użytkownik usunięty
predator2111

I tu się zgodzę. Można znaleźć torrent gdzie gość zgromadził wszystkie 48 kawałków jakie leci w filmie i to w odpowiedniej kolejności. Muzyka wymiata.

ocenił(a) film na 7

popieram!

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się, polecam!

ocenił(a) film na 8
predator2111

OST świetny zwłaszcza kawałek Eminema Wymiata :-D

ocenił(a) film na 1
predator2111

Muza dla debili z gimnazjum. Ave Metal.

ocenił(a) film na 3
kktnwkfkmp13

Ave metal, taa? Nie wiem jak oglądałeś ten film, ale dla twojej wiadomości - Battery od Metalliki było.

ocenił(a) film na 1
waldeck

Wiem, że było, ale odkąd Metallika pozwoliła na udostępnienie tego dosyć ciekawego utwory w tym żałosnym filmie straciłem do nich resztki szacunku... 1983-89 (data kiedy Metallika napieprzała jak trzeba)

ocenił(a) film na 3
kktnwkfkmp13

Dalej potrafią dobrze grać co pokazali na Death Magnetic, Black Album którego nie zaliczyles do "napieprzania jak trzeba" też jest świetny. Tylko że inny niż wcześniejsze dokonania zespołu. Ja potrafię przeżyć to, że jakiś zespół zmienia swój styl, gorzej jeśli robi to nagrywając Load bądź ReLoad.

ocenił(a) film na 1
waldeck

W sumie to masz rację, od 1988 jedyną płytą którą mi wpadła w ucho była jedynie DM, w 2003 nagrali tragedię, wcześniej też nie było lepiej. Ciekawe co teraz wymyślą, mam nadzieje, że stworzą dobrą płytę, na schyłek swojej kariery... chyba.

ocenił(a) film na 3
kktnwkfkmp13

Schyłek to może nie, nie są tacy starzy. Ale jeśli w takim tempie będą tworzyć kolejne płyty jakie mają teraz to wiele już nie nagrają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones