PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523230}

Prometeusz

Prometheus
6,3 184 864
oceny
6,3 10 1 184864
5,9 33
oceny krytyków
Prometeusz
powrót do forum filmu Prometeusz

Czy tylko mnie podobał się wizualnie ten film? I mean, pomysł fajny, aktorstwo ok, postacie napisane chujowo i odwalające nielogiczne rzeczy opisane zresztą w wielu tematach tu pod filmem. Ale wizualnie ten film jest dla mnie piękny, estetyczny. Wszystko ładnie wyglądało do tego stopnia, że czasami kisłam z tego. I chyba dlatego daje taką wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 6
InuSama

Wizualnie to u Ridley'a zawsze jest zajebiście ;p

ocenił(a) film na 1
rozkminator

Wczoraj w tv leciał. Ładny w wielu miejscach, ale to bardziej zasługa ludzi, którzy wybierali plenery, bo np. ruchome cgi (efekty komputerowe) w tym filmie były na żenującym poziomie i popsuły np. scenę otwierającą.

ocenił(a) film na 1
Vinnie Chu

Jak przeczytałem wpis rozkminatora, to mi się przypomniało jak Kolumb doplywa do brzegów Ameryki, leci Vangelis, i mgła się zaczyna rozmywać. Film był taki sobie, ale sama scena super. Cały Blade Runner, kanion i fura w Telmie i Louise, Germania w Gladiatorze itd. itp. Kiedyś rzeczywiście miał oko, a dziś to już nawet nie ma co sie znęcać.

ocenił(a) film na 1
InuSama

Ładne są widoczki, wystrój wnętrz (lampki nocne, roślinki w pokoju, tablety i wyświetlacze, meble w kajutach), garderoba (uniformy i skafandry) itp itd tylko co z tego... zresztą wątpię żeby to było zasługa Ridleya Scotta który zamiast nad scenariuszem to siedział po nocach i wymyślał jak będzie wyglądała wisząca roślinka w kajucie (ta której owoce przypominają gruszki) ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones