PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523230}

Prometeusz

Prometheus
6,3 184 967
ocen
6,3 10 1 184967
6,0 34
oceny krytyków
Prometeusz
powrót do forum filmu Prometeusz

Sugerujac sie komentarzami mialem nie ogladac, ale obejrzalem i nie zaluje. Logiki nie ma co sie doszukiwac bo w serii z OBCYM tez jej nie ma i nie o logike tutaj chodzi bo to w koncu horror SF. Po prostu gorsi aktorzy wiec film sprawia wrazenie slabszego ale nadrabia efektami bo to produkcja 2012. Natomiast wyjasnia geneze 8 pasazera Nostromo.

użytkownik usunięty

Nie wyjaśnia. Na statku już był pokazany fresk przedstawiający Obcego. Ten film tak naprawdę nic nie wnosi, punkt wyjściowy pozostał taki sam. To taki zwiastun do Promka 2 z nieudanym scenariuszem i karykaturalnym wizerunkiem Space Jockeyów.

użytkownik usunięty

Ja odebralem w koncowej scenie ze ta "osmiornica" ewoluowala poprzez zywiciela jakim byl ten odhibernowany wlasnie w obcego pojawiajacego sie w calej serii z OBCYM.

użytkownik usunięty

Obcy w serii tak nie wyglądali. A film nie przedstawił genezy tego GATUNKU, bo jak napisałem byli oni już wcześniej.

użytkownik usunięty

Nie sledze az tak szczegolow w filmie typu horror SF. Filmy byly podobne technologicznie a bestia z ostatniej sceny wydala mi sie podobna do tej z OBCEGO. W sumie film obejrzalem i uznalem ze czasu nie stracilem :)

ocenił(a) film na 3

Gdybym miał się sugerować komentami na FW to nic bym nie obejrzał.Film warto obejrzeć by na własne oczy przekonać się jak całkiem dobry reżyser rozmienia się na drobne.

użytkownik usunięty
keirametz

Potraktowalem film rozrywkowo na poniedzialkowy wieczor i w sumie nie zaluje.

użytkownik usunięty

To spoko, ale nie tak był zapowiadany ten film, a na renesans sci-fi. Pamiętam jeszcze reakcje po zwiastunie z grudnia 2011 roku i cały ten hype. A teraz? Phi.
Jak najmniejsze nawiązywanie do Prometeusza w Alien: Paradise Lost jedynie wyjdzie na dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones