PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523230}

Prometeusz

Prometheus
6,3 184 869
ocen
6,3 10 1 184869
5,9 33
oceny krytyków
Prometeusz
powrót do forum filmu Prometeusz

szkoda

ocenił(a) film na 5

Film ma potencjał podobny do Marsjanina i podobnie jak tamten został skutecznie zepsuty poprzez śmieszkowe wstawki, które w tego typu produkcjach są co najmniej nie na miejscu. Około 40 minuty chciałem już zakończyć raczenie się tą produkcją, ale mimo wszystko fabuła była na tyle interesująca, że przegryzłem te suche żarty i oglądałem dalej. Myślę, że gdyby te filmy wyreżyserował któż, kto podszedłby poważniej do tego typu kwestii, to oglądałoby się te filmy z zapartym tchem. Na pewno na plus obok fabuły można zaliczyć efekty specjalne i to tyle.

ocenił(a) film na 5
normansekator

Dokładnie...Niestety na potencjale się skończyło...

ocenił(a) film na 3
normansekator

Mam to samo. Poważna misja, miliardy dolarów a załoga to jak nic zawinięta banda hipsterów z pod Starbuksa. Poważnie, z początku oglądając ten film sądziłem że ci ludzie to zwykli cywile, którzy posłużą do testów, w najgorszym przypadku żołnierze którzy nie muszą zbytnio grzeszyć inteligencją. Natomiast zaraz później okazuje się że to eksperci i osoby ze stopniem doktora.
Kompletnie nie pasował mi luzacki charakter kapitana statku, choinka i pet w gębie - poważnie? Wzięli gościa z getta czy może jest to wysoce wyspecjalizowany inżynier?
Zdejmowanie hełmów ochronnych, zabawa biologa z obcym. Szkoda, bo film zapowiadał się dobrze a im dłużej go oglądałem tym bardziej czułem się zażenowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones