PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446446}

Przebłysk geniuszu

Flash of Genius
6,8 4 099
ocen
6,8 10 1 4099
Przebłysk geniuszu
powrót do forum filmu Przebłysk geniuszu

właśnie jestem świeżo po obejrzeniu filmu. Moje refleksje: temat ciekawy, ale sposób przedstawienia go... sama nie wiem, czegoś mi tu zabrakło. Podczas oglądania filmu miałam wrażenie, że składa się on z wielu nieskładnych, pourywanych czy nie dokonczonych wątków. Desperacja faceta, który dochodzi swoich racji i poświęca w imię tegoż rodzinę, zdrowie, pieniądze i wiele lat spokojnego życia, jest warta zobaczenia. Chociażby dla samego faktu podbudowania się, że jednak czasem zdarza się tak, że w świecie, którym rządzi pieniądz i władza (która wynika z faktu posiadania pieniądza),można czasem dojść sprawiedliwości. Czyli podsumowując - warto obejrzeć, nie zrażając się przy tym nudnawym początkiem

iwonax

hahahah mi brakuje 10mld usd od forda i reszty od innych koncernow

użytkownik usunięty
iwonax

Film niezły, nic poza tym. Mocny scenariusz, ale sam filmu bez większego polotu. Miałem wrażenie że film był robiony w pośpiechu - mam na myśli dziwne rozłożenie wątków w czasie i lichą, suchą końcówkę.

Ode mnie 6/10 - za to że uwielbiam motyw walki jednostki z wielkimi korporacjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones