PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11742}

Przeciwko mafii

Witness to the Mob
7,0 765
ocen
7,0 10 1 765
Przeciwko mafii
powrót do forum filmu Przeciwko mafii

Odziwo film naprawde dobry, jako fan kina gangsterskiego cos o tym wiem, ale glowna rola spieprzona, aktor niepodolal zupelnie. Kurcze wydawalo mi sie przez caly film, ze gosc jest tak bardzo zachowawczy w wyrazaniu emocji, ze na tle reszty aktorow wypadl dosc plastikowo. Mogli przydzielic komus innemu ta role.

killafornia

Według mnie a także wielu użytkowników tego portalu, jest to najlepszy Gotti oraz jedna z najlepszych ról tego aktora.

perun_6

Killafornia mówił chyba o odtwórcy roli Sammiego Gravano a nie Johna Gotti. Podzielam zdanie, że Tom Sizemore zagrał świetnie, a Nicholas Turturro nie najlepiej.

ocenił(a) film na 8
ZycieCarlita

Uważam tak samo. Rola Gotti'ego odegrana mistrzowsko, chyba jeszcze lepiej niż Assante w filmie o tym tytule, a postać Gravano poniżej przeciętności, nawet słabo. Facet wyglądał raczej nie jak gangster, bardziej jak jakiś "Kamyl" albo "Maćkow" z polskiego blokowiska i zagrał też właśnie mniej więcej w taki sposób :)

ocenił(a) film na 8
killafornia

Ja widzę w tej roli Piotra Cyrwusa czyli popularnego "Rysia" z "Klanu":-))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones