PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 695
ocen
7,1 10 1 83695
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

Gra aktorska

ocenił(a) film na 9

Nie wiem, czy zauważyliście, ale gra aktorska w tym filmie jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu jego klimat jest jeszcze bardziej ciekawszy, intrygujący. Co do samego filmu - warto go obejrzeć, moim zdaniem jest świetny.

ocenił(a) film na 10
kacper6381

Zdecydowanie jeden z godnych uwagi.

ocenił(a) film na 4
kacper6381

Chyba nie mówisz o Bullock? Takiego aktorskiego drewna to dawno nie widziałem. W komediach sprawdza się zdecydowanie lepiej.

ocenił(a) film na 8
damian_k-91

Mam wrażenie, że są to puste słowa przepełnione stereotypem, który, nie da się ukryć, krąży wokół tej aktorki. Aktorskim drewnem z pewnością nie jest, bo ja w pewnym scenach widziałam naprawdę autentycznie zagraną radość, żal i załamanie. A jeżeli nawet według Ciebie zagrała beznadziejnie to może napisałbyś o tym ciut więcej, bo napisać "takiego aktorskiego drewna dawno nie widziałam" mogę pod profilem każdego aktora, nawet jednego z lepszych. A ja np zostałam pozytywnie zaskoczona rolą Bullock i nie spodziewałam się, że poradzi sobie w takim filmie.

damian_k-91

również nie widzę w jej grze drewnianego polotu, a nawet tym filmem udowodniła mi, że potrafi, potrafi grać dobrze nie tylko w komediach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones