Film

Tell Spring Not to Come This Year

2015 1 godz. 27 min.
6,1 102
oceny społeczności
6,1 10 1 102
102
chce zobaczyć
Grupa żołnierzy Afgańskiej Armii Narodowej przygotowuje się do ofensywy talibów, po tym jak kraj opuściły siły amerykańskie.
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

W 2014 r. Międzynarodowe Siły Wsparcia Bezpieczeństwa oficjalnie zakończyły działania bojowe w Afganistanie, tym samym przekazując kontrolę nad całym krajem miejscowym żołnierzom. W bazie NATO w prowincji Helmand nie zostało nic poza magazynami dla dorosłych, setkami plastikowych butelek typu PET i kilkoma książkami, w tym NowymW 2014 r. Międzynarodowe Siły Wsparcia Bezpieczeństwa oficjalnie zakończyły działania bojowe w Afganistanie, tym samym przekazując kontrolę nad całym krajem miejscowym żołnierzom. W bazie NATO w prowincji Helmand nie zostało nic poza magazynami dla dorosłych, setkami plastikowych butelek typu PET i kilkoma książkami, w tym Nowym Testamentem i  kroniką 100 dni prezydentury George'a W. Busha po zamachach z 11 września. Na drzwiach do jednego z pomieszczeń wciąż wisi tabliczka z napisem: "Boże, błogosław naszych żołnierzy - w szczególności snajperów", lecz teraz na twarzach członków ubogo wyposażonej kompanii Afgańskiej Armii Narodowej z miasta Giriszk ta apostrofa może wywołać już tylko gorzki uśmiech. Nadchodzącej wiosny to oni będą musieli przeciwstawić się najgroźniejszej od 13 lat ofensywie Talibów. Wydaje się, że w jeszcze trudniejszej sytuacji znajdują się jednak cywile, którym - bez względu na to, czy okażą się lojalni wobec sił rządowych, czy opowiedzą się po stronie Talibów - grozić będzie śmiertelne niebezpieczeństwo.

studio
NHK CosmoMedia / Tourist With A Typewriter
inne tytuły
Tolay (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Opis z netu

  malolmalol

  Dwaj żołnierze Afgańskiej Armii Narodowej dalej toczą walkę z talibami po wyjeździe wojsk NATO w 2014r.

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem pilasiek
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.