PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399213}

Przerwane objęcia

Los abrazos rotos
7,3 42 235
ocen
7,3 10 1 42235
6,7 16
ocen krytyków
Przerwane objęcia
powrót do forum filmu Przerwane objęcia

Nie cierpię hiszpańskich filmów szczególnie Almodovara, wielce o egzystencji i nie wiadomo o czym, nic się nie dzieje ciekawego. Niech więcej takich filmów nie powstaje.

ocenił(a) film na 8
fuksik_4

"nie wiadomo o czym" : ) jedyne,co mi pozostaje powiedzieć to tyle,że w takim razie nie zrozumiałeś/ aś tego filmu, szkoda więc twojego czasu, może faktycznie lepiej się zająć oglądaniem amerykankich komedii romantycznych, które podają całą fabułę jak na tacy i nie trzeba niczego zgłębiać.

ocenił(a) film na 9
fuksik_4

Też się dziwię, że nie dostrzegasz w filmie niczego ciekawego. Według mnie dużo się dzieje. Jak dla mnie film bardzo udany.

ocenił(a) film na 10
fuksik_4

sama ocena filmu przez społeczność świadczy o tym ,że jest on już z góry dobry. widocznie nie jesteś na tyle wrażliwy by docenić filmy Almodovara. to co on tworzy to sztuka ,trzeba tylko chcieć odnaleźć ukryte znaczenia i piękno ukazania emocji czy chociażby kobiet...

ocenił(a) film na 8
fuksik_4

Nie rozumiem po co ktoś kto nie cierpi hiszpańskich filmów włącza Almodovara ? Skoro nie lubisz to po prostu nie oglądaj, przymusu nie ma :) Chyba, że chcesz się pochwalić, ze widziałeś coś Almodovara mimo, że "na przewijaniu". Ja np, nie lubię polskich infantylnych komedyjek w stulu "Ciacho" i ich nie oglądam, a nie biegam po forach i krytykuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones