5,0 24
oceny
5,0 10 1 24
75
chce zobaczyć
{"type":"film","id":400347,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Przerwany+lot-2007-400347/tv","text":"W TV"}]}
Przerwany lot
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Poruszający dokument zrealizowany w hołdzie ofiarom tragedii, która zdarzyła się podczas ubiegłorocznej Wystawy Gołębi Pocztowych w Katowicach. Film został zrealizowany w rok po dramatycznych wydarzeniach w hali Targów Katowickich, gdzie na uczestników i zwiedzających zawalił się dach. Jego częścią są archiwalne zdjęcia z akcjiPoruszający dokument zrealizowany w hołdzie ofiarom tragedii, która zdarzyła się podczas ubiegłorocznej Wystawy Gołębi Pocztowych w Katowicach. Film został zrealizowany w rok po dramatycznych wydarzeniach w hali Targów Katowickich, gdzie na uczestników i zwiedzających zawalił się dach. Jego częścią są archiwalne zdjęcia z akcji ratowniczej. Ale "Przerwany lot" nie jest jedynie kronikarskim zapisem wspomnień tych, którzy przeżyli tragedię. Jest też swoistą impresją filmową, a zarazem próbą odpowiedzi na wiele pytań: jak zmieniamy się w obliczu takich tragedii, w jaki sposób się jednoczymy, solidaryzujemy i jak długo trwa ten stan, czy pamiętamy i jak szybko zapominamy.

Przerwany lot zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.