PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10707}

Przesyłka

The Package
6,4 1 788
ocen
6,4 10 1 1788
Przesyłka
powrót do forum filmu Przesyłka

Można spokojnie umieścić go w obrębie dużo głośniejszych produkcji tamtego okresu. Jest jak by pierwowzorem szklanej pułapki, szakala, czerwonej gorączki, na lini ognia i jeszcze kilku innych, ale bez tylu późniejszych „udziwnień” i nacisku na widowiskowość.

Świetny Tommy Lee Jones – wtedy chyba jeszcze mało znany aktor. Ogólnie trzeba przyznać, że obsada aktorska jest „silna”.

Ostatnio obejrzałam kilka produkcji z okresu lat 80- tych i 70-tych – (Zawód Reporter, Na lini ognia, Bez wyjścia, Przeciw wszystkim, Maszeruj lub giń, Psy Wojny, Burzliwy poniedziałek, Wolny dzień Ferrisa Buellera itp., itd) i musze stwierdzić że pod względem dopracowania fabuły stoją one na ogół wyżej od produkcji po 2001 roku. Prawdopodobnie logiką i treścią chciano nadrabiać brak efektów.

ocenił(a) film na 6

Postać grana rzez TLJ skojarzyła mi się z podobną graną przez tego samego aktora w Liberatorze.

A film przyzwoity, choć bardziej podobała mi się początek w Berlinie (z klimatem zimnej wojny) niż końcówka czyli typowo amerykańska bieganina po Chicago.

ocenił(a) film na 8
Inga__filmweb

Tez tak uwazam. Swietny poczatek ukazujacy klimat "zimnej wojny" na granicy Niemieckiej w Berlinie, potem juz niestety troche slabiej bo strasznie po Amerykansku. Film calosciowo bardzo dobry - trzymajcy wysoki poziom, swietne aktorstwo; Hackman i Lee-Jones. Jak na kino z lat osiemdziesiatych to dalem przyzwoita i niewymuszona 8. Polecam wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones