Przetrwanie

The Grey

2011 1 godz. 57 min.
6,4 62 607
ocen
6,4 10 62607
12 873
chce zobaczyć
6,2 5
ocen krytyków
{"rate":6.2,"count":5}

W białym piekle 8 mężczyzn walczy o życie. Ich jedyną nadzieją jest pewna kobieta.
W sercu Alaski rozbija się samolot. Na miejscu ginie 117 pasażerów, a tylko ośmiu udaje się przeżyć.
Na skutym lodem odludziu, bez kontaktu ze światem, bez ciepłej odzieży i jedzenia każdy z nich musi się zmierzyć z siłami natury i samym sobą. Uznani za zaginionych, ścigani przez stado wygłodniałych wilków, nie mieliby żadnych szans na przetrwanie, gdyby nie jeden z nich.
Jeszcze wczoraj chciał umrzeć, dziś będzie walczył, by przeżyć za wszelką cenę. Wszystko dla pewnej kobiety…

opis dystrybutora kino

Film opowiada o losach Johna Ottwaya (Liam Neeson), który staje na czele grupy osób walczących o przetrwanie i powrót do domu po tym, jak ich samolot rozbija się w dzikiej, mroźnej i odosobnionej krainie stanu Alaska. Skonfrontowani z własnymi słabościami oraz bandą okrutnych wilków stają do walki z czasem, który nieubłaganie zabiera im bezlitosna natura.

Mauricio_Esposito
opis użytkownika

Samolot z pracownikami koncernu naftowego na pokładzie ulega awarii i rozbija się gdzieś na pustkowiu Alaski. Wśród nielicznych ocalałych z katastrofy znajduje się John Ottway (Liam Neeson), który jest myśliwym, specem od ochrony przed dzikimi zwierzętami. Grupa mężczyzn pod jego dowództwem, pozostawiona sama sobie, za wszelką cenę spróbuje przetrwać, mając za przeciwników nie tylko mróz i śnieżyce, ale także (a może przede wszystkim) ogromną watahę wilków.

Spiridon
opis użytkownika