Przetrzymać tę miłość

Enduring Love

2004 1 godz. 40 min.
6,2 2 409
ocen
6,2 10 2409
2 520
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
powrót do forum filmu Przetrzymać tę miłość
  • Nie szło wysiedzieć na tym filmie, cały wątek z tym gościem co wyglądał jak kurt cobain, po co? Do czego? :|
    Ok, przesłanie jest takie, że miłość ofiar wymaga, wszystko się może zmienić i wogle, mało kto daje sobie radę w sytuacjach kryzysowych.
    Ale jakiś związek przyczynowo- skutkowy....brak. Mnóstwo zbędnych scen, w ogóle koncept filmu do mnie nie przemawia, a scena pocałunku "dżejmsa błonda" z "kurtem cobainem" przyprawiła mnie o mdłości.
    Jak zwykle, kiedy niewiadomo jak stworzyć zagubiony, nawiedzony charakter, najlepiej wymyśleć kolesia, który będzie gadał o Bogu. Jak ja tego nie znosze, tanie efekciarstwo.
    Myk z zasłonami? O losie!
    Symboliczna scena, kiedy główny bohater znajduje rzeźbę swojej twarzy, i dowiaduje się, że to koniec jego związku - ach niech się rozdarte sosny żeromskiego schowają...

Ble ble, po trzykroś ble. Tak samo ohydne jak brytyjska ryba z frytkami. Ble!

• Piotrek4 ocenił(a) ten film na: 3

Arwen Tak, ale w moim przypadku jakoś patrzenie na ten film nie odpychało. To magia kina, gdzie nawet w nudnym scenariuszu, w poszczególnych scenach można znaleźć atmosferę.