PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776940}
6,2 307
ocen
6,2 10 1 307
8,0 4
oceny krytyków
Przy Planty 7 9
powrót do forum filmu Przy Planty 7/9

Dla mnie zorientowanych: od momentu utworzenia państwa Izrael takie "pogromy" czyli żydowskie prowokacje urządzano w całej Europie bo w żadnym państwie żydzi nie byli skłonni zostawiać dom i majątek i jechać nie wiadomo gdzie, ponieważ Rotschild, twórca i mecenas państwa Izrael, tak sobie wymyślił ... Rzekomy "pogrom kielecki" był zaplanowaną i dobrze wykonaną prowokacją sowieckiego NKWD. Kilka przecznic dalej oficer NKWD siedział na posterunku UB i obserwował całe zajście, czy wszystko jest zgodnie z wytycznymi jakie otrzymał... Do zwolenników i przeciwników tezy o "polskim antysemityźmie" - najpierw poczytajcie,. douczcie się a potem ośmieszajcie się, wypisując tony głupot wyczytane w GW lub usłyszane w TOK FM.

ocenił(a) film na 4
pcsik

"Rotschild" dokonał przelewu na moje konto, dlatego muszę dać ci łapkę w dół.
Przy okazji chciałbym zaznaczyć, że to co napisałeś to właśnie "kłamliwa bzdura" i w moim odczuciu jesteś "antypolski".
Może idź się doucz, za własną namową, wówczas nie będziesz się ośmieszał - i przy okazji nie będziesz ośmieszał Polski i Polaków, na czym mi zależy.

ocenił(a) film na 1
Academy_Award_Winner

Skoro sataniści finansują Twoje wypociny to współczuję...
Prawda jest inna niż Ci się wydaje - lub - niż Twój sponsor każe Ci wypisywać.
Tak czy tak, świadomie czy nie - kłamiesz, a to nie jest powód do dumy.

ocenił(a) film na 4
pcsik

Tak jak myślałem, jesteś bardzo inteligentny i znakomicie czytasz ironię.
Sprawdź sobie datę dzienną wydarzenia w Kielcach i utworzenia Izraela (podpowiem - to nawet nie było w tym samym roku), a potem otwieraj usta w temacie kłamstw.

Wyjdź i nie wracaj dopóki się nie "douczysz".
(sataniści przestali mi płacić jeszcze w październiku, więc znów się mylisz!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones