7,5 9 626
ocen
7,5 10 1 9626
3 168
chce zobaczyć
{"rate":6.66667,"count":3}
{"type":"film","id":8965,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Przyj%C4%99cie+na+dziesi%C4%99%C4%87+os%C3%B3b+plus+trzy-1973-8965/tv","text":"W TV"}]}
Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Film ukazujący paradoksy systemu socjalistycznego. W pośredniaku zbierają się berobotni. Na miejsce przyjeżdża kierownik fabryki, który poszukuje dziesięciu mężczyzn do pracy. Znajdują się chętni, których ciężarówka dowozi na miejsce. Okazuje się jednak, że robota jest bardzo ciężka, a taryfikator nie pozwala wypłacić pracownikom przyzwoitej pensji. Kierownik wraz z przewodniczącym rady zakładowej wpadają na pomysł jak zachęcić robotników do pracy.

Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.