PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119656}

Przyjęty

Accepted
6,4 22 553
oceny
6,4 10 1 22553
6,0 4
oceny krytyków
Przyjęty
powrót do forum filmu Przyjęty

Szukam piosenki z 44 minuty
Typowy Amerykański Rock ; )
Dziękuje za pomoc ; )

Leci ona także w filmie animowanym Na Fali w 3 minucie i 30 sekund ; )

ocenił(a) film na 7
piotrek123jg

Dobra znalazłem ; )
dla zainteresowanych jest to :
Holiday- Green Day

ocenił(a) film na 3
piotrek123jg

No fajna, fajna.. MI też się podoba:)

piotrek123jg

Wszedłem bo ... chciałem odpowiedzieć i ... zaskoczyło mnie Twoje pytanie.
Jeżeli podobają Ci się PUNKROCKOWE kawałki to chyba go słuchasz, a jeśli nie to czemu nie słuchasz muzyki która ci się podoba ?
W każdym razie zmierzam do tego że Green Day to (chyba) najbardziej znany punkrockowy zespół świata - 125 648 876 odtworzeń na last.fm

fox_77

green day to nie punk a rock albo nawet poprock. z punkiem nie ma nic wspólnego ;] a najbardziej znanym zespołem to sex pistols albo ramons raczej ;]

Sheena1234

no taak.... ;]
żeby nie bawić się odwieczne spory co czym jest a czym nie jest zobaczmy co sami o sobie piszą na myspace: "Gatunek: Alternatywna / Punk / Rock". Więc skoro oni sami tak chcą to załóżmy że nie okłamują publicznie całego świata. ;]
Natomiast co do popularności - posiłkowałem się last.fm. tak, wiem nie każdy ma tam konto itd, ale chyba inaczej popularności danej grupy "zmierzyć" się nie da. Wyniki słuchalności wyglądają tam następująco:
The Clash - 1 641 212 słuchaczy
Ramones - 1 318 682 słuchaczy
Sex Pistols - 848 620 słuchaczy
The Exploited - 184 546 słuchaczy
To niewątpliwie są legendy i kiedyś to oni byli na topie, ale czasy się zmieniają i dzisiejsza młodzież już tego nie słucha [o ile w ogóle słyszała o ich istnieniu].
A wracając do rankingu...
Green Day - 2 789 388 słuchaczy
blink-182 - 2 222 242 słuchaczy
The Offspring - 2 147 513 słuchaczy
Sum 41 - 1 684 575 słuchaczy
[Przyjmijmy dla uproszczenia że wszystkie wymienione grupy to - tak jak tam je tagują - mają coś z punkiem wspólnego ;]

Aha, przypomniało mi się że Siczka też od wieków powtarza że oni punka nie grają ;]

fox_77

Moga sobie pisać,ja akurat słucham PUNKrocka długo i znam sie na tym juz troche;] GD,blink182,sum41 itp. to nie punk a kalifornijski pankpop jak coś.Przecież to słychać. ALe o gustach sie nie dyskutuje wiec...Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Sheena1234

O gustach się dyskutuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones