PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32002}

Przynęta

Bait
6,3 4 393
oceny
6,3 10 1 4393
Przynęta
powrót do forum filmu Przynęta

Witam

W zasadzie mam tylko jeden zarzut, sam nie wiem do kogo - twórców filmu czy opisie na Filmwebie.
Bo w sumie nie wiadomo, czy to komedia sensacyjna, czy też sensacja z teksatmi a'la Bruce Willis ze "Szkalnej Pułapki" lub "Ostatniego Skauta" (itp.), opcjonalnie Mel Gibson w serii "Zabójczej Beonii".

Taki troszkę nierówny film.

Aktorzy z reguły drugoplanowi, w tym filmie grając istotne role w przeważającej większości dali radę. Może po za Robertem Pastorellim (na szczęście szybko zszedł z ekranu) i tą blond agentką.

Za to genialnie zagrał psychopatycznego geniusza aktor wczesniej mi nie znany czyli Doug Hutchison. Świetna barwa głosu, ten jego spokój i psychoza ukryta za grubymi denkami okularów... Super :)

Scenariusz broni się sam, choć schemacik typowo holywodzko-sensacyjny.
Akcja się kręci, sa mocne momenty.
Agenci nieco sztywni, ale to przecież nie gwiazdy rocka ;)

Jeżeli ktoś lubi hollywodzką sensacyjkę gdzie są zagubieni agenci, główny bohater spryciarz wplątany w intrygę oraz ten zły stwarzający problem wszystkim - polecam.

Ocena 7/10 będzie sprawiedliwa myślę.

ocenił(a) film na 9
_MAX_

jak Jamie Foxx jest drugoplanowym aktorem, to gratuluje wiedzy o aktorach.....

ocenił(a) film na 7
black_bastard

Moim zdaniem aktorem z 1 ligi filmowej nie jest.
Do czołówki światowego kina trochę mu brakuje, nie oszukujmy się.

Tak czy siak Foxx zagrał przyzwoicie.

ocenił(a) film na 9
_MAX_

oj nalezy do 1wszej ligi, jest w 5ciu najlepiej zarabiajacych czarnych aktorow, wiec to chyba nie ejst nizsza polka co

ocenił(a) film na 6
black_bastard

Bardziej trafnie by było jakby kolega napisał drugoplanowych aktorów w danym czasie.:)

ocenił(a) film na 10
Kristof203

W 2000r. Fox nie był jeszcze tak znany miał za sobą role u boku J.Clone w Złocie Pustyni. Co do filmu Przynęta to jest bardzo dobry i jak do tej pory to najlepszy film Foxa.

madmax707

nie wiedziałem, że Foxx grał w Złocie Pustyni.

black_bastard

Ziąąąą, ale do czołówki też nie należy...

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

co to jest ziąąąą ???

black_bastard

ziom :D ale w bardziej luzackim stylu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones