PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160210}

Przynęty: Uwiedzenie

Decoys 2: Alien Seduction
3,8 444
oceny
3,8 10 1 444
Przynęty: Uwiedzenie
powrót do forum filmu Przynęty: Uwiedzenie

Wabiki 2

ocenił(a) film na 8

Bardzo spoilerowo nie czytaj jak nei lubisz spoilerów:
No pamiętam jak oglądałem pierwszą cześć końcówka mnie zaskoczyła, początek 2-części mnie zaskoczył gdy zobaczyłem Luka, a końcowa scena w kostnicy znowu zaskoczenie, sadząc po "finałowej walce" w poprzednim filmie mieliśmy doczynienia z klonami. Tez zastanawia mnie jedno skoro Luke przeżył to znaczy że są z tego dzieci. No i coś mi się widzi że nowy gatunek będzie obcy zarówno dla ludzi jak dla "wabików", czekam na 3. takze Constance z jedynki była klonem tej z dwójki, widać że klony są słabsze bardziej dostosowane do ludzi.

podsumowując, fabuła bardzo podobna do wcześniejszej części, można było przewidzieć że zabiją ludzi po to żeby rozmnożyć siebie, choć samo to że przyjaciółka nie okazała się kosmitka idzie na duży +, samo tym razem przeżyła grupka idzie na +, nowy gatunek idzie na +, efekty specjalne nie powalają ( pewnie dla wielu jest to minus ale dla mnie lubiącego kino drugiej kategorii jest to plus) , no i aktorka grająca panią doktor Geisner Dina Mayer cholipka podoba mi się strasznie dlatego stawiam mu mocna 8

no niektórym może się tez podobać morze piersi nagości i sexu ale w tym wypadku to blednie przy nawiązaniach do samych obcych i pierwszej części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones