PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=897}
8,0 43 803
oceny
8,0 10 1 43803
8,3 32
oceny krytyków
Przypadek
powrót do forum filmu Przypadek

Morał

użytkownik usunięty

Lepiej w nic się nie mieszać i pozostać asertywnym a przy okazji unikać podróżowania strefą lotniczą.

ocenił(a) film na 7

Ty tak na poważnie?

użytkownik usunięty
RAC_79

Pięciu ludzi zrozumiało ale widzę, że trafił się wyjątek.

ocenił(a) film na 7

Czyli jednak jesteś mało rozgarnięty i nic z filmu nie zrozumiałeś.

użytkownik usunięty
RAC_79

To chyba raczej ty nic nie zrozumiałeś mojego komentarza.

ocenił(a) film na 7

Że nie pojąłeś nic z filmu? :D

użytkownik usunięty
RAC_79

Że napisałem to dla beki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Cirmius

Wiesz młotku, co to prowokacja?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Cirmius

Przy tobie czuje się się jak Einstein, młocie.

RAC_79

A JA JAK EISENSTEIN XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 8

Właśnie się zastanawiam, czy ostatnia część miała pokazać, że najwygodniej (acz destrukcyjnie) żyje się bez angażowania w jakiekolwiek ideologie? W końcu pierwsze dwie były "o czymś" - ostatnia taka nijaka i wiadomo jaki był jej finał...

użytkownik usunięty
fuse_filmweb

Z racjonalnego punktu widzenia to myślę że reżyser chciał po prostu pokazać trzy odrębne historie tej samej osoby i to jak różnie mogą się potoczyć jej losy w zależności od przypadku. Bo to właśnie nie świadome decyzje ale w dużej mierze przypadek kształtuje nasz los. Równie dobrze bohater mógł żyć szczęśliwy zaangażowany w jakąś ideologie jak i żyć nieszczęśliwie będąc neutralny.

ocenił(a) film na 8

A co w tym odkrywczego? Gdyby Newton nie odkrył grawitacji to by jej nie było? Uważam że każdy średnio inteligenty człowiek wie że się zmaga z wyborami na co dzień. Otwieranie otwartych drzwi. Film dobry ale jak komuś zdjął klapki z oczu to współczuję że sam ich nie umiał zdjąć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones