PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564485}

Przytul mnie

Hold om mig
6,7 5 133
oceny
6,7 10 1 5133
6,0 4
oceny krytyków
Przytul mnie
powrót do forum filmu Przytul mnie

Cóż, miałam pewność, że jestem wrażliwa i będzie fajnie, ale ten film mnie nie "przytulił". Same wyolbrzymienia, w dodatku bezpodstawne. Taką sytuację można było przedstawić w dużo lepszy sposób - bardziej od strony psychologicznej. A tu wszystko jasne, klarowne... nie wiem skąd aż takie "przeżycia" u niektórych, którzy obejrzeli. Takie rzeczy się dzieją, ale akcja filmu... dla przewrażliwionych i tyle.

ocenił(a) film na 7
pomven

Wiem, że od czasu Twojego wpisu upłynęło prawie pół roku i obraz mógł się zatrzeć w pamięci, ale bardzo chciałabym się dowiedzieć, co miałaś na myśli pisząc o wyolbrzymieniach, w dodatku bezpodstawnych?

ocenił(a) film na 7
pomven

Proponuję zebrać ekipę, forsę i przystąpić do realizacji swojej wersji - jestem jej ciekaw !!!
Wiek straszliwego buzowania hormonów. Wiek, w którym potrafią zrodzić się nieprzewidzialnie okrutne pomysły. Wiek, w którym zatracane więzi rodzinne mają katastrofalny wpływ na młodą, dorastającą psychikę. Nie znalazłem w tym filmie żadnej normalnej rodziny, można byłoby zapytać a rodzina Frederika !? - ale to dom zdominowany przecież przez matkę - Frederik wyglądający na spokojnego i rozumnego chłopaka potrafi być jednak skrajnie niezrównoważony. Nie zauważyłem jednak , w zakończeniu tego filmu, objawów mówiących o tym, że coś w umysłach tych, którzy byli współwinni śmierci koleżanki, drgnęło, że zrozumieli do jakiej tragedii doprowadzili - list Frederika jest zbyt płaski, nie czuję w nim jakiegokolwiek uczucia utraty kogoś kto mógłby być bardzo bliski. Może nie mam racji, może jestem zbyt skrajny w swoich poglądach widząc ich wszystkich w takiej samej sytuacji - 7/10 !!!

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

4 lata minęły, ale...
Oj, bądźmy dobrej myśli. Jestem przekonany, że nawet za małe pieniądze można nakręcić film znacznie lepszy pod względem fabularnym i plastycznym. Weźmy np. Kopenhagę zimą jako scenerię (od razu lepiej). Zatrudnijmy lepszych aktorów, dodajmy jakieś backstory, może otwarcie w formie retrospekcji z dzieciństwa, ale NIE!
Film jest moim zdaniem mierny.

ocenił(a) film na 7
Cesarz_OLX

Nie byłem w Kopenhadze o żadnej porze roku. Muszę to nadrobić. Wybiorę, mając na uwadze sugestię, porę zimową. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

Oj, ja też nie byłem, tylko zdjęcia widziałem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones