PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8404}

Przyzwoity przestępca

Ordinary Decent Criminal
6,8 4 847
ocen
6,8 10 1 4847
6,5 2
oceny krytyków
Przyzwoity przestępca
powrót do forum filmu Przyzwoity przestępca

Kevin Spacey to jeden z najlepszych aktorów i tutaj również pokazał swoją klasę. Bardzo ciekawy scenariusz, zaskakujace zakonczenie - zabawne momenty (nie taki tani humor z mlodziezowych amerykańskich komedii). 10/10 dam bo film jest super :)

ramed

jak wyżej.. :) uważam, że każdy film, w którym gra Spacey, jest wart obejrzenia. jeszcze nigdy się nie zawiodłam:)

ocenił(a) film na 7
ramed

fajny, pewnie. Kevin S. i ten jego chytry uśmieszek zdradzający przebiegłość - klasyk. Ale co do akcentu Kevina...trudno mu ukryć amerykańskie naleciałości. Starał się jak mógł, czasem lepiej, czasem mniej udanie. No ale czepiam się.

na pewno jeden z ciekawszych filmów na półce z gangsterką!!!

ocenił(a) film na 8
ramed

Kevin Spacey w takiej roli pamiętam go z (K-pax,Negocjator)ale tu także się popisał ciekawy film kryminalny z odrobiną komedii (kiedy pokazał dup..przed prasą)ocena 8/10.

orzechuuuu

ten film oglądałam z rok temu, niestety przegapiłam 'niedawną' emisję na tvnie bodajże. Uwielbiam ten film, oraz generalnie uwielbiam każdą kreację wykonaną przez tego aktora. Coś w nim jest, że oglądając go - wierzę mu. jest naprawdę świetnyw tym co robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones