PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5650}
7,6 7 736
ocen
7,6 10 1 7736
6,8 5
ocen krytyków
Psim tropem do domu
powrót do forum filmu Psim tropem do domu

WAŻNE PYTANIE!:)

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś wie jakiej rasy był ten piesek-Fluke?

ocenił(a) film na 8
kredziia

to golden retriver film wspaniały i wzruszający .

ocenił(a) film na 10
asia69701

To nie był golden. TO był jakiś mieszaniec lub bardzo rzadka rasa.

ocenił(a) film na 10
urinmyveins

Myśle ze był to mieszaniec nie tylko ze wzgledu na wygląd ale i także na to że pochodził on ze schroniska a jak wiadomo w schronisku wiekszosc piesków to mieszańce.
FilM 10/10 ;)

john_007

To jest Flat Coated Retriever jak coś ;D

ocenił(a) film na 10
mexter

To jest któryś z tych : golden retriever, hovawart lub flat coated retriever ale nie wygląda on na kundelka

ocenił(a) film na 7
Blomma

to albo stary typ flata (no tak, rok 95), albo golden megaamerykański, bo taki mahoń :)

ocenił(a) film na 7
john_007

To że w schroniskach większość psów to mieszańce to jedno ale czy byłeś kiedyś w schronisku? Ja byłem, i widziałem piękne rasowe psy pozostawione przez bezdusznych ludzi traktujących psy jak zabawki! Abstrahując od tego, może ten pies i był mieszańcem ale ewidentnie podobny do GOLDEN RETRIEVERA! A film piękny i poruszający!

urinmyveins

Golden. W Ameryce sa dopuszczone ciemniejsze umaszczenia golden retrieverów łącznie z rudym.

ocenił(a) film na 9
hordra

U nas też są rude goldeny, ale Fluke był wręcz ciemnokasztanowy :)
Zrobiłam mały reasearch i wiem : ten piesek, co grał Fluke'a naywa się Comet i rzeczywiście jest golden retriverem, ale... specjalnie do roli został ufarbowany i ostrzyżony, żeby przypominac kundelka. Comet grał\a również w Pełnej Chacie. W swoim normalnym umaszczeniu:)

ocenił(a) film na 9
kredziia

Szortkowłosy jamnik większy!

ocenił(a) film na 7
kredziia

Bankowo Golden retriever

kredziia

Golden Retriever. Flat Coated Retriever to zupełnie inny typ psa. Dłuższy przede wszystkim.

Skromny16

Będę mieć ten film zgrany z kasety z promocji ramy. :)

ocenił(a) film na 8
Skromny16

Pamiętam, jak byłam jeszcze mała i zachorowałam na okropną grypę. To był okres przedświąteczny, za oknem megaśnieżyca, ciemno, świeczki w pokoju, kołdra... Moja mama pojechała wtedy do rodziców chłopaka z mojej klasy po jakieś filmy/bajki (w mojej klasie to było częste w chorobie :P). Całe szczęście, wśród tych filmów był Fluke. Na VHS...
Świetne czasy to były, te lata '90... :)

kredziia

Mi piesek wygląda trochę na setera irlandzkiego, ale jedyne wobec czego mam wątpliwości to długość uszu-setery mają długie, Fluke miał dużo krótsze.0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones