PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 830
ocen
7,7 10 1 211830
7,3 40
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Ja chce ten film w HD

ocenił(a) film na 10

Ciekawe czy ktoś wpadnie na pomysł wydania tego filmu lub jakiegokolwiek dobrego polskiego filmu w rozdzielczości HD

ocenił(a) film na 8
Kruchy_4

https://www.youtube.com/watch?v=2MZEsLai7WU&t=2843s

ocenił(a) film na 8
Kruchy_4

Do dziś film nie trafił na blu-ray. Nawet takie klasyki nie trafiają ny płyty blu-ray. Wstyd.

Shyne

Przynajmniej jest wersja odrestaurowana, a nie jak z Kilerem gdzie najlepsza wersja to jakość vhs.

ocenił(a) film na 8
obleh

Wiem, ale skoro już odrestaurowali obraz to szkoda, że nie wydali filmu na blu-ray. A obie części "Kilera" mam na dvd, więc wiem jaka to marna wersja, z obrazem przystosowanym do telewizorów o proporcjach 4:3. Buuu.

ocenił(a) film na 10
Shyne

Na tvn ostatnio była nawet dobra wersja psów , ale ostatnio też na tvn był "Reich" - Film z 2001 roku a jakoś tak słaba jakby z lat końcowych 80 , że nie dało się tego aglądać ...

ocenił(a) film na 8
michalkuc1993

No tak, to tak samo jak na TVN lub w TVP była piękna wersja "Nie lubię poniedziałku", z obrazem w 1080i, dzięki któremu było widać każdy szczegół Warszawy sprzed lat. Myślałem, że bez problemu można więc będzie kupić ten film na blu-ray, ale nie, jednak nie ma. Może wkrótce na Netflixa trafi więcej polskich klasyków i będą one tam dostępne w 1080p. Póki co polskich filmów jest tam mało i są to raczej te marne produkcje.

ocenił(a) film na 10
Shyne

Wystarczyło nagrać na dekoderze ....

ocenił(a) film na 8
michalkuc1993

Mój dekoder nie nagrywa płynnie obrazu w 1080i. Ktoś to jednak zrobił i wrzucił do Internetu, ale 1080i nagrane z telewizji to jednak nie to samo co 1080p na blu-ray, o czym wie się w pełni dopiero wtedy, gdy ma się projektor. Nieważne. :) Brakuje polskich klasyków na blu-ray! Dobrze, że Karierę Nikodema Dyzmy na blu-ray wydano.

ocenił(a) film na 10
michalkuc1993

... tak masz rację wystarczyło włączyć dekoder i mam nagrane.

ocenił(a) film na 8
Shyne

Blu-ray w Polsce jest po prostu nieopłacalny. Tak myślę. Choć taki klasyk mógłby się dobrze sprzedać.

Swoją drogą odrestaurowali dźwięk na tyle, że kiedyś Franc przy lustrze mówił do młodej "Niechcesię", teraz bardzo wyraźnie słychać "Nie chce mi się".

ocenił(a) film na 8
tomek_spolski

O, przynajmniej "Nie lubię poniedziałku" wydali na blu-ray.

ocenił(a) film na 7
Kruchy_4

W HD jest na vod tvp.

ocenił(a) film na 8
BigBoss

Na YouTube także

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones