PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 811
ocen
7,7 10 1 211811
7,3 40
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

W swojej klasie.
Jest to film stanowiacy doskonale polaczenia kina sensacyjnego, nieco rozrywkowego z przygnebiajaca, lecz w duzej mierze prawdziwa wizja przemiany ustrojowej w Polsce. Nie lubie gdy dziewczyny/kobiety narzekaja na bezmyslna brutalnosc i bardzo widocze szowinistyczne elementy scenariusza. Prosze, zrozumcie panie, z Wy maci swoje "nigdy w zyciu", a my mamy swoje "Psy". Ja nie zakladam tematow traktujacych o naiwnosci i ogolnym zenujacym poziomie kobiecego kina rozrywkowego, poniewaz zdaje sobie sprawe, ze producenci nie kierowali tych filmow do mnie i to nie ja powinienem je oceniac.

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Mocne wytrawne kino

ocenił(a) film na 10
zegan333

Dobre określenie

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Psy są filmem rewelacyjnym a przecież Pazura,Gajos,Kondrat zagrali jedne z najlepszych ról w karierze.

ocenił(a) film na 10
Cezary_Sucharek

Dobry avatar połączenie Jasia Fasoli z Justinem Biberem z czasów gdy był dzieciakiem

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Bogusław Linda za rolę w tym filmie powinien dostać Oscara.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Eeej, gdzie są te szowinistyczne elementy, bo nie umiem się dopatrzyć :-P

DoktorLejdo

Nie schlebiaj sobie, że "Psy" są kierowane bezpośrednio do Ciebie :D :D

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

Jak ktoś oglądał Sarę to łatwo stwierdzi że rola Agnieszki Włodarczyk była o wiele istotniejsza, ciekawsza i lepiej poprowadzona niż rola Angeli w "Psach". W ogóle ten konflikt pomiędzy Angelą, a Franzem był totalnie absurdalny i zrobiony na siłę.
Jeśli chodzi o same udawane sceny seksu z nią to była porażka totalna. Gorzej się tego pokazać nie dało. Bez porównania wątki erotyczne wykonano lepiej w Sarze. To dosłownie przepaść.
Jednak ogólnie film 7/10. Głównie za dobre teksty, które stały się klasyką i pomysł z bronią maszynową pod koniec filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones