PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 683
oceny
7,6 10 1 26683
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

fajnie klimatyczne

użytkownik usunięty

piękne zdjęcia, fajny klimat. super scena gdy ptasiek z alem jadą rowerem po śmietnisku i jego lot z przyprawionymi skrzydłami. osobiście nie trawię nicholasa cage, ale w tym filmie mi się podobał. film ma jeden feler - muzyka. z calego filmu pamietam tylko jeden utwór, przwijajacy sie kilka razy jakiś hit z tamtej epoki "la bamba" bodajże. czy innej muzy nie było, czy po prostu ja nie wysłuchałam? film leciał tak późno, zmysły o tej porze tępieją...

ocenił(a) film na 2

Jak dla mnie film był co najmniej fatalny...niestety...wiernie odtwarzał książkę i to mu się jedynie chwali aczkolwiek gdy dobrnęłam do ostatniej sceny to z krzesła spadłam ... fatalka ... wogóle nie oddaje klimatu książki, która wprowadza czytelnika w całkiem inny świat,przy lekturze człowiek ma wrażenie, że to jak myśli Ptasiek jest najprawdziwsze a reszta to tylko zewnętrzna powłoka świata, a film to głównie hit "la bamba" puszczony w momencie lotu nad śmietniskiem zepsuł kompletnie ten podniosły moment dla Ptaśka, przecież ludzie czytając to mają łzy w oczach ze wzruszenia,że nareszcie choć na chwilę się udało, a na filmie Ci co nie czytali płaczą ze śmiechu kiwając się w rytm muzyki, a ludzie znający powieść płaczą zastanawiając się jak można to było tak zepsuć. Wg mnie film jest pomyłką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones