PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7292}

Purpurowe rzeki

Les rivières pourpres
7,2 35 237
ocen
7,2 10 1 35237
6,3 3
oceny krytyków
Purpurowe rzeki
powrót do forum filmu Purpurowe rzeki

Film ma juz 15 lat ,ale nadal trzyma napiecie. Dobry tajemniczy klimat francuskiego miasteczka , ladne krajobrazy , muzyka , dobra gra aktorow.Dalbym nawet 9 ale odejmuje za niepotrzena , komiczna walke ze skinami i przekombinowane zakonczenie.Poczatek filmu najlepszy , srodek niezly a koncowka najslabsza.

użytkownik usunięty
kamdek

Dokładnie moje wrażenia i ocena względem tego filmu:)
Ta walka ze skinami wyglądała jak wyjęta z innej bajki, taka popie*dółka w stylu Luca Bessona dodana na siłę. Niestety końcowa akcja również nie najwyższych lotów (także jeśli chodzi o efekty specjalne). Ale Cassel i Reno stworzyli całkiem ciekawy i udany duet policjantów. Szkoda, że w miarę rozjaśniania się faktów i końcowego wyjaśnienia już tak purpurowo..ekhem..różowo nie jest. Ale pomimo wad zobaczyć warto. Z pewnością nie będzie to strata czasu.

ocenił(a) film na 5
kamdek

Zgadzam się. Początek tak dobry, że mimo im dalej tym gorzej to człek ogląda w nadziei że końcówka wynagrodzi słabe strony. A tu... końcówka najgorsza. Rezultat, strata czasu. Nawet aktorzy się tu nie popisali i tak jak lubię Reno i Cassela, to w tym filmie żle wypadli. Dziwię sie wysokiej ocenie filmu, bo średnia powinna być najwyżej koło 6.

ocenił(a) film na 7
kamdek

Popieram

ocenił(a) film na 7
kamdek

Mam takie same odczucia- przez te walkę prawie jak z filmu z Van damem i sceny z tymi policjantami dałem 7. Do tego końcówka przekombinowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones