dobry, wciagajacy thriller 7/10

Film ma juz 15 lat ,ale nadal trzyma napiecie. Dobry tajemniczy klimat francuskiego miasteczka , ladne krajobrazy , muzyka , dobra gra aktorow.Dalbym nawet 9 ale odejmuje za niepotrzena , komiczna walke ze skinami i przekombinowane zakonczenie.Poczatek filmu najlepszy , srodek niezly a koncowka najslabsza.

9
  • użytkownik usunięty

    Dokładnie moje wrażenia i ocena względem tego filmu:)
    Ta walka ze skinami wyglądała jak wyjęta z innej bajki, taka popie*dółka w stylu Luca Bessona dodana na siłę. Niestety końcowa akcja również nie najwyższych lotów (także jeśli chodzi o efekty specjalne). Ale Cassel i Reno stworzyli całkiem ciekawy i udany duet policjantów. Szkoda, że w miarę rozjaśniania się faktów i końcowego wyjaśnienia już tak purpurowo..ekhem..różowo nie jest. Ale pomimo wad zobaczyć warto. Z pewnością nie będzie to strata czasu.

  • Zgadzam się. Początek tak dobry, że mimo im dalej tym gorzej to człek ogląda w nadziei że końcówka wynagrodzi słabe strony. A tu... końcówka najgorsza. Rezultat, strata czasu. Nawet aktorzy się tu nie popisali i tak jak lubię Reno i Cassela, to w tym filmie żle wypadli. Dziwię sie wysokiej ocenie filmu, bo średnia powinna być najwyżej koło 6.

  • Popieram

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: