PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320890}

Push

6,4 45 807
ocen
6,4 10 1 45807
4,8 5
ocen krytyków
Push
powrót do forum filmu Push

Największym zakłamaniem tego filmu jest jego plakat, na którym to bohater grany przez Chrisa Evansa swoją nadnaturalną siłą rozwala wszystko dookoła, czego w filmie wogóle nie było. Na tym można właściwie skończyć, bo widz przez cały seans zostaje oszukany. Malutko efektów specjalnych, malutko ciekawej akcji, prawie wogóle aktorstwa, a fabuła z czasem zaczyna grząść w gąszczu głupot i niedociągnięć. Tak to jest jak chce się przechytrzyć przyszłość.
Filmu nie polecam bo właściwie nie znalazłem żadnego większego plusa w tym filmie. Oczekiwałem dobrego kina akcji, z domieszką sf, a tu pufff nic. Nul. Ziew i nuda.
4/10

ocenił(a) film na 3
Bialy_Pielgrzym

Trafiłeś w samo sedno. Nic dodać nic ująć. No może tylko, że nudy to były przeciągi ;)

ocenił(a) film na 7
Bialy_Pielgrzym

A ja będę bronił tego filmu, oczekiwaliście filmu akcji, ale ten film
taki nie jest. To że nie spełnia waszych oczekiwań nie znaczy, ze jest
wart tylko 4/10 zresztą co to za system oceniania punktowy.. Chcecie
filmu akcji, zapraszam na Transformers 2, jest tam wszystko czego
oczekujecie: akcja i gupie duby! Enjoy!

voroshmitov

Nie wiem czy jest sens po 7 latach wracać do tej rozmowy ale chciałam zaznaczyć, że jesli producenci reklamują film jako kino sci-fi z masa efektów i decydujesz się z tego powodu iśc do kina a dostajesz zupełnie coś innego, w dodatku badziewnego to tak, masz prawo być wkurzony. Nie jest to przejaw debilizmu, tylko wkur*u na marketingowców, którzy robią z ludzi idiotów, zeby na nich zarobić.

ocenił(a) film na 7
Bialy_Pielgrzym

A ja będę bronił tego filmu, oczekiwaliście filmu akcji, ale ten film
taki nie jest. To że nie spełnia waszych oczekiwań nie znaczy, ze jest
wart tylko 4/10 zresztą co to za system oceniania punktowy.. Chcecie
filmu akcji, zapraszam na Transformers 2, jest tam wszystko czego
oczekujecie: akcja i głupie dupy! Enjoy!

ocenił(a) film na 3
voroshmitov

Nie zrozumiałeś prawdopodobnie powyższej mini recenzji. Ten film nie niósł żadnego przesłania, a na taki się kreował. Nie chodzi o więcej akcji tylko o jej dozowanie. Było to rwane, nierówne, dłużyzny w czasie których nie działo się nic. Ciągłe rozmowy o niczym. Powiedz mi proszę po co było tyle spotkań bohaterów obu stron barykady? Nic nie wnosiły i po każdej nastepowała sentencja w rodzaju: "zabiłbym cię ale musisz zginąć na końcu" :) ubaw po pachy. Główny bohater - pchacz nie potrafił siłą woli obrócić kostki do gry by za chwilę trzymać na muszce dwóch pistoletów zawieszonych w powietrzu dwie osoby, prowadząc jednocześnie konwersację :) niekonsekwencja, nuda i niestety na koniec uczucie - "po co to wszystko?". Zakończeniem "i wszyscy żyli długo i szczęśliwie" też wygrali. Przepraszam ale nie znajduję żadnych pozytywów. Możesz mi jakieś wskazać. Dla mnie 4/10 to max sam chyba dałem 3/10

ocenił(a) film na 3
voroshmitov

A to że niektórzy faktycznie oczekiwali filmu akcji (np ci nie czytający komentarzy na filwebie) powinni być nieźle wkurzeni. Ponieważ kierując się plakatem mieli do tego prawo. Co za matoł go zaprojektował. Przecież to nie jest scena z tego filmu. Ale tak sie właśnie robi gdy się spaprało film i trzeba coś na nim zarobić. Pojechać na kłamstwie jak długo się da. Zmarnowany potencjał, aktorzy i na pewno temat. Wyszedł film o chodzeniu po Hongkongu nocą :)

sektor0

Mi tam się film podobał.



<za krótki>

ocenił(a) film na 2
Dodo140

Szczerze mówiąc recenzja powyżej jest całkiem trafna, a film nie realizuje się nie tylko jako kino akcji ale jako jakiekolwiek kino. Ponadto głupoty w scenariuszu i jego finał pod koniec są po prostu śmieszne. Jumper nie był lepszy ale chociaż miał porządny budżet[efekty specjalne i plenery].finałowa walka na ''błyskowe'' pięści rozśmieszy każdego ,a scena , gdy ''zwykły'' Carver powala Nicka 3 uderzaniami naprawdę rozbraja :D.

użytkownik usunięty
Bialy_Pielgrzym

Zgadzam się. W tym filmie jest tyle bzdur, że szybko znudziło mi się ich wyłapywanie. Cienizna 3/10.

Bialy_Pielgrzym

Dzięki za komentarz! Też się zastanawiałem czy ten film pokaże scenę jak na plakacie. Pozdro!

piotrek_mili

Trochę podobnie jest z Terminatorem 6. W trailerze leci taka fajna pioseneczka:
https://www.youtube.com/watch?v=jCyEX6u-Yhs
Tymczasem w filmie jej nie było. Wiem, bo byłem na filmie w kinie i oglądałem uważnie. Co prawda raz wychodziłem do kibla, ale to "na jednej nodze".;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones