4,7 19
ocen
4,7 10 1 19
11
chce zobaczyć
{"type":"film","id":508871,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/R%C3%B3%C5%BCewicz+we+fragmentach...-2006-508871/tv","text":"W TV"}]}
Różewicz we fragmentach...
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Na film składa się osiem fragmentów spotkań autora z Tadeuszem Różewiczem: w Domu Pracy Twórczej w Konstancinie, nad morzem i w rodzinnym, urokliwym Radomsku. Obraz jest wyjątkową okazją obcowania z poetą – intymnego, pełnego poczucia humoru i nostalgii. Tadeusz Różewicz wspomina w filmie swoje życie, spotyka przyjaciół, odczytuje na nowoNa film składa się osiem fragmentów spotkań autora z Tadeuszem Różewiczem: w Domu Pracy Twórczej w Konstancinie, nad morzem i w rodzinnym, urokliwym Radomsku. Obraz jest wyjątkową okazją obcowania z poetą – intymnego, pełnego poczucia humoru i nostalgii. Tadeusz Różewicz wspomina w filmie swoje życie, spotyka przyjaciół, odczytuje na nowo swoje wiersze, oprowadza po swojej bibliotece, komentuje oglądaną przez siebie telewizję czy też czyta fragmenty ankiety na którą odpowiadał 50 lat temu. Wszystko to składa się na portret Wielkiego Poety w przededniu swych 85-tych urodzin.

Różewicz we fragmentach... zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.