PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95827}

Równowaga sił

Balance of Power
6,0 382
oceny
6,0 10 1 382
Równowaga sił
powrót do forum filmu Równowaga sił

Niezły film.

ocenił(a) film na 6

Typowa karatanina jakich wiele powstawało w latach 90 - tych. Fabuła w 100 % przewidywalna, dialogi żałosne. Ale nie dla fabuły i dialogów ogląda się tego typu filmy. Moim zdaniem film można polecić jedynie tym, którzy z sentymentem (tak jak ja) wspominają czasy VHS i produkcję, które się wtedy wypożyczało. Wszystkim innym produkcję odradzam, ale, że sam czasami mam ochotę na takie kino i patrząc z wyżej wspomnianej perspektywy film zasługuje jednak na pozytywną opinię oceniam go na 6/10.

ocenił(a) film na 5
holstensa

Szkoda, że takich filmów nie dają po północy w publicznej tv. Z chęcią człek by obejrzał...

ocenił(a) film na 9
Jimmy

Po co po północy nie lepiej w biały dzień? No ale jak już są dopiero po północy to w tedy trzeba się zadowolić tym że w ogóle są

ocenił(a) film na 7
frycek49

Moi drodzy ten film to skrzyżowanie Karate Kida Kicboxera i Krwawego sportu
Takie jest moje zdanie
Smieszył mnie ten skosnooki zawodnik ubrany w pieluchę
Moja nota 7/10

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Film sredni, Billy msci sie za swojego ucznia, ktory niby zginal, a na koncu filmu sie okazuje, ze tak naprawde zostal postrzelony tylko w reke, glupota za glupota, ale da sie obejrzec. Jezeli chodzi o Billy Blanksa to zdecydowanie polecam film "Pojedynek".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones