PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31405}

Ręka Boga

Frailty
7,0 19 513
ocen
7,0 10 1 19513
7,3 6
ocen krytyków
Ręka Boga
powrót do forum filmu Ręka Boga

10/10

ocenił(a) film na 10

Dycha z czystym sumieniem, jest to jeden z nielicznych filmów, które od początku do końca
są ciekawe. Dzieje się tak za sprawą przemyślanego scenariusza, szokujących obrazów,
momentów, które zapadają w pamięć (jak chociażby scena w której ojciec znajduje broń
potrzebną mu do wykonywania jego misji. Wymowa końcówki filmu a zwłaszcza dialog: "-
skąd wiedziałeś? - byłeś na mojej liście") dobitnie świadczą o tym że nie jest to banalna
opowiastka z happy endem, a film który nie pozwala odejść od tv mimo że lecą już napisy
końcowe. Absolutnie nie zgadzam się z opinią że film jest przewidywalny, ale może po
prostu moja wnikliwość nie jest równa potomkom szerloka, którzy okupują to forum.
Polecam wszystkim filmomaniakom, którzy przedkładają świetną historię nad efekty. Mnie
film poraził i jak mnie ktoś pyta o to żebym polecił mu cos ciekawego zawsze wymieniam
ten film.
PEACE

ocenił(a) film na 10
Wiesz3u

Zgadzam sie w 100 procentach, film mnie zmasakrował ! Jakis czat temu po obejzeniu go zafundowalem seans moim znajomką a w danym momencie mieszkalem w sztokholmie wiec przekroj widzow od arabow przez szwedow po sasiada rosjanina hehe ! W trakcie filmu nikt nic nie powiedzial, ogladali z opadnietymi szczekami ! pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones