PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31405}

Ręka Boga

Frailty
7,0 19 512
ocen
7,0 10 1 19512
7,3 6
ocen krytyków
Ręka Boga
powrót do forum filmu Ręka Boga

oglądałem go z zapartym tchem :) 3333333333 Beti$$$$$$

ocenił(a) film na 3
kano

slucham? wolnego! wlasnie jestem po seansie. film jest nudny, tandetny i wogole nie trzyma w napieciu, a gra aktorska jest na poziomie filmow pokazywanych na TV4. Nie polecam tego filmu. Wszelkie porownania do The Saw sa po prostu zenujace!

Moja ocena: 4/10

kano

UWAGA, SPOILER!!!!!!!!!!!!!













bez przesady - końcówka jest do przewidzenia w połowie filmu. ja już na początku pomyślałam, że mcconaughey jest trzy razy bardziej podobny do małego adama, niż do małego fentona i już od początku mi tu coś nie pasowało. :] a to, że zabije agenta FBI jest tak oczywiste, że szkoda o tym w ogóle wspominać. podobnie jak to, że adam jest gliną - od momentu, kiedy agent mówi adamowi, że byłby niezłym policjantem to jest zupełnie oczywiste...

ocenił(a) film na 2
dzio

SŁUCHAM?????? "...końcówka jest do przewidzenia w połowie filmu..." Jakiej połowie????? Chyba w pierwszych minutach!!! Tandeta! Przewidywalny, trywialny, bez klimatu, niedopracowany, a końcówka...BEZ KOMENTARZA! Bardziej zaskakujące by było gdyby Adam był Adamem, a Fen - Fenem! Dobrze, że nie było tu jeszcze rozdwojenia osobowości bo po ten "zaskakujący" motyw reżyserzy ostatnio (za) często sięgają!!! Trochę inwencji!
OCENA: 2/10 - szkoda czasu!!!
Czy już nie powstają dobre thrillery? Może coś polecicie? TYLKO NIE POLECAĆ "PIŁY"!!! Ten film też (nie) bardzo zaskakuje...
Najlepszym wyjściem chyba będzie rezygnacja z tego gatunku filmu!

ocenił(a) film na 10
kano

Dobry film ale do piły mu troszkie brakuje!

ocenił(a) film na 10
radus

Zgadzam się z poprzednikiem, film według mnie bardzo dobry, końcówka powala, ale PIŁA jest dużo lepsza.

ocenił(a) film na 9
Franz_Ferdinand

sorry, ale w Pile to TYLKO końcówka była lepsza, bo film jest żenujący po prostu

a Frality mi się bardzo podobał, właśnie za klimat, którego Pile brakowało :PPPP

ocenił(a) film na 9
adas_80

dodam jeszcze ze najlpesze nie jest to ze adam to nie adam, a fenton to nie fenton, tylko ze to co mysliymy przez caly film ze jestyszalenstwem, wymyslem psychola, okazuje sie prawda

dla mnie rewelacja

film wciaga, ma ciekawa fabule i powiem tak, ze za 1szym razem jak ogladalem to naprawde bylem przekonany ze ojciec jest psycholem, a tu taka niepodzianka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones