PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31405}

Ręka Boga

Frailty
7,0 19 513
ocen
7,0 10 1 19513
7,3 6
ocen krytyków
Ręka Boga
powrót do forum filmu Ręka Boga

Strata czasu

ocenił(a) film na 1

Tragiczny pod każdym względem - od chorego pomysłu na fabułę po beznadziejne zakończenie. Miał straszyć, trzymać w napięciu, zmuszać do refleksji ( nad czym?? ) -na pewno nic z tych rzeczy autorom sie nie udało. Jaki jest sens tego filmu?Całość jak nędzny niskobudżetowy horror. Nie pozostawia nic poza niesmakiem i poczuciem straconych 100 minut.

ocenił(a) film na 7
kinomanka_1

mi sie akurat podobal
raczej nie straszyl ani specjalnie nie trzymal w napieciu, refleksje tez nie bardzo
ale calkiem przyjemna rozrywka
jaki sens? mysle ze poprostu rozrywka
jak juz pisalem, mi sie podobalo

"Całość jak nędzny niskobudżetowy horror" a to to jest nieprawda
po 1 to z horrorem niewiele ma wspolnego
a i widac ze byl jakis sensowny budzet:)

ocenił(a) film na 9
El_Magiko

film jest mówiąc krótko i na temat ZAJEBISTY!!! w prosty i tani sposób nakręcony film z fajnym motywem i zaskakującym zakończeniem a niewielu to potrafi!!!

ocenił(a) film na 2
kinomanka_1

Straconych minut było 135, o 130 za dużo.

ocenił(a) film na 5
kinomanka_1

wg mnie tylko fabula byla fajna a tak to w sumie jeden nudny kicz, prawie spalem na koniec cos sie podzialo zzzz 5 minut i tyle. 5/10 to i tak nie wiem czy nie za duzo

kinomanka_1

Przeciągający się. Niskobudżetowy to fakt. Zatrudniona przy produkcji kadra do efektów specjalnych, to uczniowie liceum na profilu informatycznym albo jeszcze gimnazjum. Zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 10
pirco

Czy uwazasz, ze niski budzet mial jakiekolwiek znaczenie podczas realizacji? Czy rezyser wzbogacilby ten film, gdyby go posiadal?

kinomanka_1

BRAWA DLA CIEBIE !!! Zgadzam się w temacie w 100 % BRODZIK,SADZAWKA,MUŁU PO KOLANA...

ocenił(a) film na 5
kinomanka_1

zgadzam się....chciałam facetowi coś fajnego puścić a ten zasnął a ja prawie razemznim- zatrzymało mnie zniesmaczenie które odczuwałam oglądając te bzdury. Wyjątkowo irytujący film

ocenił(a) film na 7
kinomanka_1

chory pomysł na fabułe? chory pod jakim względem? że mało prawdopodobny? tak sie składa, że bardzo podobna, o ile nie dokładnie taka sama historia wydarzyła sie naprawdę, więc nie ma tu co mówić o tym że "chora fabuła" i może jeszcze totalnie zmyślona przez umysł chorego reżysera? nic z tych rzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones