PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660854}

Ragnarok

Gåten Ragnarok
5,2 2 134
oceny
5,2 10 1 2134
Ragnarok
powrót do forum filmu Ragnarok

Tak nisko oceniony przed 20 osob, a przeciez to dobry film, nakrecony na podstawie swoich mitow .. :) Nie rozumiem tak niskiej oceny. Bardzo przyjemnie sie go ogladalo

Nonexiste

Muzyka świetna, klimat super. Fabularnie moim zdaniem byłoby lepiej gdyby odkryli, że mit kiedyś był prawdą.
To tak jakby nakręcić film o poszukiwaniu smoka wawelskiego, który okazałby się być trzymanym gdzieś i strzeżonym przez kolejne pokolenia wtajemniczonej, tajniej sekty.
Coś jak "Nocny pociąg z mięsem" czy jakoś tak :)

ocenił(a) film na 3
Nonexiste

Muza swietna,zdjecia super ale... Film o przerosnietym wezu jakos nie ekscytuje I raczej nudzi. Zmarnowany potencal.

ocenił(a) film na 7
Nonexiste

film spoko daje 7/10

ocenił(a) film na 7
elosidzej

Też daje 7 dosyć fajnie się oglądało polecam . Dobrze że nie przedobrzyli z animacją bo znowu by wyszło coś na kanał Science fiction

ocenił(a) film na 3
Nonexiste

mi sie podoba

ocenił(a) film na 4
Nonexiste

Więcej oczekiwałem po tym filmie. Tutaj z prawdziwej mitologi było niewiele. Bardziej ten film przypominał filmy o Anakondzie. I końcówka nie do końca logiczna. Dzikie stworzenie by i tak pozabijało tych ludzi nawet jeśli oddali jej dziecko. No ale dobra to tylko film. Dałem 4 za krajobrazy, muzykę no i niby jakąś tam otoczkę mitologii chociaż za wiele tego nie było.

Nonexiste

Nikt nie zaznaczył w kategorii, że to kino familijne, więc oceny pewnie jak dla filmu dla dorosłych.

Nonexiste

Gdzie to można obejrzeć ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones