Serbuan maut

1 godz. 41 min.
6,9 26 699
ocen
6,9 10 26699
11 583
chce zobaczyć
8,1 13
ocen krytyków
{"rate":8.076923,"count":13}
{"type":"film","id":629688,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Serbuan+maut-2011-629688/tv","text":"W TV"}]}

Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca.

opis dystrybutora kino

W samym sercu slumsów Dżakarty znajduje się budynek, który jest kryjówką dla najniebezpieczniejszych morderców i gangsterów. Elitarny oddział SWAT zostaje wysłany w celu zabicia narkotykowego barona, który jest szefem gangsterów. Podczas akcji policjanci wpadają w pułapkę. Oddział zostaje uwięziony na szóstym piętrze. Nie pozostaje im nic innego, jak walczyć by przeżyć i wydostać się z budynku.

Cziken
opis użytkownika

Kiedyś było "Wejście smoka". Teraz jest "Raid". Jeśli po "Wejściu smoka" niektórzy z nas chcieli być jak "King Bruce Lee, karate mistrz", to po filmie "Raid" być może zechcą zostać dzielnym komandosem z Indonezji. Bo tak perfekcyjnej i porywającej nawalanki w kinie nie było od lat! To nie krwawy balet. To... pencak silat.

opis dystrybutora dvd

Dżakarta, sam środek dzielnicy slumsów. Z morza zbudowanych z dykty szałasów i lepianek wyrasta niezwykły budynek zamieszkały przez niebezpiecznych złoczyńców i gangsterów. Tej okolicy unikają wszyscy policjanci z miasta. Do akcji wkracza elitarna jednostka S.W.A.T. w składzie: Rama (Iko Uwais), Jaka (Johannes Taslim) i Wahyu (Pierre Gruno). Grupa zostaje wysłana do akcji, w której ma znaleźć i zabić bossa narkotykowego podziemia i zatrzymać wszystkich niebezpiecznych przestępców. Pod osłoną nocy oddział S.W.A.T. wchodzi do budynku i rozpoczyna polowanie. Oddział wpada w pułapkę i zostaje uwięziony na szóstym piętrze. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca.

Kono
opis użytkownika

Na obszarze slumsów Dżakarty stoi stary budynek mieszkalny, który jest siedzibą ukrywających się tam śmiertelnie niebezpiecznych kryminalistów. Do tej pory był on nietykalny dla oddziałów policji. Tymczasem, potajemnie pod osłoną ciszy i mroku poranka, elitarna jednostka 20 policjantów szykuje się do nalotu na wieżowiec. Ale kiedy wiadomość o ataku dociera do kontrolującego przestępczą siedzibę bossa, światła nagle gasną, a wszystkie wyjścia zostają zablokowane. Plany się krzyżują, a zaskoczeni komandosi wpadają w zasadzkę, z której nie ma ucieczki. Niemogący liczyć na żadną pomoc, aby przetrwać muszą... stoczyć nierówną walkę z najokrutniejszymi mordercami.

boskipioro
opis użytkownika

Rama (Iko Uwais) jest uczciwym policjantem i strzelcem wyborowym o zabójczych umiejętnościach w sztukach walki. Na rozkaz porucznika - szanowanego weterana policji i swojego dowódcy - Rama wprowadza niepostrzeżenie oddział do silnie strzeżonego budynku. Ich zadaniem jest zdjąć bezwzględnego bossa świata przestępczego Tamę (Ray Sahetapy), który otoczony jest małą armią lojalnych dealerów i morderców. Nawet najodważniejsi gliniarze w mieście nigdy nie ośmielili się naruszyć twierdzy Tamy i szybko staje się jasne dlaczego. Niemal natychmiast wszystkie wyjścia zostają zablokowane, a połowa jednostki wybita w obłędnym gradzie pocisków i za pomocą maczet. Jednak Tama zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy z policjantów zginęli w początkowym ataku, więc uwalnia dwóch swoich najlepszych zabójców, aby dokończyli dzieła zniszczenia. Rozpoczyna się nieustająca krwawa rzeźnia. Rama nie poddaje się jednak, mimo że z jego zespołu została zaledwie garstka, a amunicja jest na wyczerpaniu. Zdeterminowany policjant nie cofa się przed niczym, aby dokończyć misję.

boskipioro
opis użytkownika