PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38300}

Rajdersi

Riders
6,6 4 395
ocen
6,6 10 1 4395
Rajdersi
powrót do forum filmu Rajdersi

Knot

ocenił(a) film na 7

''Riders'' to produkcja strasznie marna, niemal beznadziejna. Zarzucić można wiele. Pierwsze - brak oryginalności, a kiedy nawet pojawi się jakiś nowy pomysł to jest wyjątkowo ''bajkowy'' (w negatywnym tego słowa znaczeniu). Słabe (bardzo słabe..) aktorstwo, co zresztą nie dziwi przy tak nieskomplikowanych postaciach przygotowanych przez scenarzystę. Najbardziej razi postać szefa policji, po prostu wymiotować mi się chciało jak patrzyłem na niego i tą mimikę. I scenariusz również mnie nie usatysfakcjonował. Może spodobać się niewymagającym fanom kina akcji, innym osobom nie polecam.

Nerv_2

zgadzam sie w 100% te teksty sa poprostu tak nie naturalne (czyt. fatalnie) ze smiac mi sie z nich chce. Widac ze niektóre rzeczy robione sa na siłe co rzuca sie w oczy. Liczne błedy i niescisłosci az niechce sie pisac. Jesli ktos czyta to przed ogladaniem filmu to niech go nie oglada!! - strata czasu!!!!!

ocenił(a) film na 5
michal141096

Zgadzam się z Wami. Jeden ze słabszych filmów jakie ostatnio widziałem. Beznadziejny scenariusz, akcja cały czas skacze, postacie bezbarwne. Do momentu pojawienia się napisów film trwa zaledwie 73 minuty. Czy nie można było rozwinąć scenariusza, dodać kilka scen i nowych wątków? maks. 5/10

holstensa

Sam jesteś beznadziejny i nie znasz się na dobrych filmach. Może nie jest to dzieło na miarę oskara , ale ten film jest bardzo fajny toczy się wartka akcja ,uważam że aktorzy tez byli dobrzy

holstensa

a ja myśle, że film miał potencjał. Jakby go podrasować, to mógł tam wyjść styl Tarantinowski :), patrz postać Surtayne. Sceny z tą postacią były naprawdę dobre, zabawne, nieźle skrojone, teksty zabawne - zwłaszcza scena, gdy pierwszy raz przychodzi do Slima.

Z reszty dialogów, po prostu się śmiałam :), bo sztuczność jest śmieszna. Choć nawet moje dobre samopoczucie nie mogło strawić tego policjana, okropna gra aktorska! :/

Prawdą jest, że film się szybko ogląda. Jeśli ktoś ma wolny wieczór i mu się nudzi, ale nie chce oglądać nic ambitnego to moze sobie włączyć...

holstensa

hmm... nie uważam, że dobry film musi być długi. fakt, to tylko 73 minuty, ale za to jakie! wedlug mnie film zasługuje na 9. do perfekcji brakuje mu niewiele. ale to, ze jest krotki to przeciez nic zlego! o to chodzi, ze dzielo ma byc krotkie, ale za to trzymajace w napieciu! dlugie filmy zazwyczaj maja zbyt naciagana fabule i sa nudne jak flaki z olejem!
rajdersi- dla mnie bomba!;)

michal141096

Nie az taki knot, da sie ogladnać. Jesli ktos ma czas na nic co by wciagalo, szybka prosta akcja filmu, prosty scenariusz, i czasem mozna sobie żygnąć. Dobre na kłopoty z żołądkiem.

ocenił(a) film na 5
Nerv_2

Wysoka kultura. Moje gratulacje. Mądrego zawsze miło poczytać.

ocenił(a) film na 8
Nerv_2

Knot - czy ty wogóle wiesz co to jest .
Przerażają mnie wypowiedzi ludzi którzy używają takich dziwnych sformułowań określających dany film . Bardziej wynika to z braku umiejętności dobierania słów określających akurat w tym przypadku dany film . Więc można wywnioskować ,że nie mamy tu do czynienia z bardzo dobrze rozwiniętym intelektualnie człowiekiem .

ocenił(a) film na 8
Tibn

Najgorsze jest to ,że ty Nerv nie należysz ani do niewymagających fanów ani do tych innych osób .

Nerv_2

Właśnie był w TV pod jakims kufoniastym tytułem :D . Nie jest to knot, można pooglądać, wartkie kino akcji, dośc jadalne choć scenariusz mało oryginalny (osobom, które chciałyby zobaczyć złodziei naprawdę zapędzonych do narożnika polecam Podejrzanych - Usual Suspects). I prosze mi nie bluzgać w odpowiedzi, bo wcale nie krytykuję tego filmu.

Nerv_2

Film totalnie słaby! Nie jestem wymagającym fanem kina akcji, ale oglądając ten miałem pełno momentów gdzie chciałem go wyłączyć. Zgadzam się, szef policji zasługuje na Złotą Malinę czy jak to się nazywa, w każdym razie chodzi o przeciwieństwo Oscarowej statuetki :) zagrał bardzo nienaturalnie i chyba miał najsłabsze i najgłupsze wypowiedzi, z pośród całego, bardzo konkretnie, słabego scenariusza. Główny aktor, biorąc pod uwagę resztę nicponi dawał radę, no może jeszcze czarnoskóry kompan, nie miał za dużo do powiedzenia i świecił podobnie wyrzeźbionym co ja ciałem, wiec plus za to :) Pościgi naprawdę głupie, nie przemyślane, krótkie, z wjechaniem Pancerniakiem do wody i nie pokazanie chodź jednego mignięcia sceną jak się z tego wykaraskają. W ogóle miał być to film o skakaniu na banki i uciekaniu na rolkach, a tylko w biednawej pierwszej scenie jest to widać. Mam mało scen przed oczyma, naprawdę nie wpatrywałem się w ten gniot, dlatego tak mało argumentów, ale chcę powiedzieć, że film jest po prostu głupi, nienaturalny z tekstami, gdzie mądrzej rozmawiają zapewne przeczkolaki, z gra aktorską chyba nie wartą nawet tych Malin, niczym zaskoczyć nie może, jest fatalny w każdym calu. Komu się film podobał, temu się podobał. Bardzo odradzam ten film nawet dla ludzi którzy lubią patrzeć na choćby Teletubisie, bo szczerze nie widziałem, ale z pewnością mają więcej do zaoferowania, przynajmniej z uwagą trafiają do najmłodszych.

Pozdrawiam wszystkich.

Nerv_2

Co za bezwstyd pisal recenzje do tego smiecia? Wymienila same minusy, z takim plusem, bo muzyka, i caly czas cos sie dzieje (haha), dajac koncowa ocene 7/10, kierwa, takie porazki wgniatam butem za kalectwo, wyrzygane 2/10, raczej.

ocenił(a) film na 8
Nerv_2

Jako jedna z niewielu osób pochwalę ten film! Naprawdę wart jest obejrzenia. Ani razu nie kusiło mnie, aby go wyłączyć. Scenariusz, zdjęcia, a przede wszystkim obsada były bardzo dobre. Owszem nie jest to film na miarę Oscara, ale na pewno tak krytycznie go nie ocenię. Obejrzałam już wiele filmów sensacyjnych, ale ten mnie zaskoczył. Ciekawa fabuła i realizacja sprawiły, że nie musiałam nudzić się w ten niedzielny wieczór. Mimo wszystko ocena bardzo dobra.

Kinga_im

Odpuść, nie ma czego bronić naprawde. Wszystko jest kiczowate i poprostu bardzo bardzo slabiutkie na miare niczego. AKCJA-TEXTY-WYKONANIE-ZASKOCZENIE-GRA wszystko to w tym filmie moglbym przelknac majac moze z 6-8 lat. Naprade.

ocenił(a) film na 8
YBi

Ja niczego nie bronię ;) Film mi się podobał, ale arcydziełem nie jest to trzeba przyznać. Brakuje mu wiele, ale zdania i tak nie zmienię.

ocenił(a) film na 7
Kinga_im

Jeny po prostu bdb film do piwa, dobra rozrywka ni mniej ni więcej...

hunt84

Przykład upośledzonego kina akcji, film wali sztucznością na kilometr

ocenił(a) film na 6
Nerv_2

Strasznie marna,a 7/10 dałeś...coś nie halo

ocenił(a) film na 7
Ja_pitole

To samo pomyślałem.

ocenił(a) film na 7
Nerv_2

Nie jest tak źle, jak na mało znaną produkcje to lepszy od większości tych nagłośnionych tytułów ze znanymi aktorami.

ocenił(a) film na 4
Nerv_2

Popieram, nic wybitnego, mozna obejrzeć tylko w wypadku gdy się nie ma nic lepszego, a akurat grzebanie w nosie nam sie znudziło.

ocenił(a) film na 8
Floyt

film fajny ale efekty specjalne do dupy

Nerv_2

Całkowicie się zgadzam. To naiwna, komiksowa bajeczka dla naiwnych widzów. Ledwo dotrwałem do połowy, dalej nie byłem w stanie.

Nerv_2

do Nerv2 - oceniasz film jako b. słaby i wystawiasz mu notę ... 7 ??????? Siedem to bardzo wysoka ocena

Nerv_2

I dlatego dałeś "7"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones