PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788734}

Rakka

7,0 3 385
ocen
7,0 10 1 3385
Rakka
powrót do forum filmu Rakka

Cenię Bloomkampa za przegenialny Dystrykt 9, ale nowa produkcja jest wg mnie totalnie posklejana z innych filmów i klisz (reptilianie, eksperymenty medyczne, atak na Ziemię, no i ta młocka ;). plus wybraniec. Fabuła jak z tabloidu. Mam nadzieję, że wkrótce wymyśli coś lepszego. Trzymam kciuki.

ocenił(a) film na 5
clavier

Bardzo sztampowy fabularnie, podczas gdy krótka forma z założenia powinna być jakkolwiek oryginalna, jeśli nie w treści, to chociaż w formie.

ocenił(a) film na 8
per333

Kurczę to może macie do polecenia jakiś film w podobnym klimacie? (może być serial czy nawet książki, obojętne już)
Bo może to ja nie umiem już naprawdę szukać, ale no od dłuższego czasu od kiedy właśnie zobaczyłam Rakkę staram się znaleźć cokolwiek co by było właśnie wręcz identyczne nawet bo czuje się nienasycona tymi 22. minutami!
Więc jeżeli widzieliście to samo już gdzieś wcześniej to proszę napiszcie gdzie
Zależy mi właśnie na tych reptilianach w takiej ładnej jaszczurzej formie jak tutaj i wprowadzeniu w akcje, ale nie w momencie jak wybucha a jakoś tak w środku, bo oglądanie jak wlaśnie rozpoczyna się jakaś inwazja i tam główni bohaterowi uciekają gdzieś to rzeczywiście przeru*any koncept

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones