Ralph Demolka

Wreck-It Ralph

2012 1 godz. 48 min.
7,2 77 005
ocen
7,2 10 77005
7 643
chce zobaczyć
7,8 13
ocen krytyków
{"rate":7.8461537,"count":13}
powrót do forum filmu Ralph Demolka
  • AKlR4 ocenił(a) ten film na: 8

... no właśnie... o to całe "Ale" się rozchodzi. Zacznijmy od tego że film jest bardzo dobry i wart obejrzenia bez względu na wiek. Znam ludzi co to oglądają go z własnymi z dziećmi bez przymusu - nie lubiąc bajek dodam. Zatem o co się rozchodzi z tym Ale? Ano to że oglądając ten film czujemy niewykorzystany potencjał! Prawa licencyjne są? Są! Ale na kilka sekund czy co? Postacie z innych gier pojawiają się na krótko i to za krótko! W pewnym momencie widzimy rozdzielenie jednego wątku na kilka. Jakby twórcy nie wiedzieli na czym się skupić. I ta zbieżność z inną bajką... Shrekiem! Ogólnie dla mnie świetny film, ale mogło być jak ze Shrekiem genialnie! Dlatego to Ale. Czy warto obejrzeć? Jak najbardziej. CZekam na dwójeczkę!

• natan_ ocenił(a) ten film na: 9

AKlR4 Ja żadnych "ale" prawie nie mam. Nawet podniosłem dziś tej niesamowitej bajce ocenę +1, bo jest totalnie oryginalna i wciągająca. Jedyne "ale" to fakt że premiera dwójki zapowiedziana jest dopiero na 2018 rok. ;)

• DisneyPixarForever ocenił(a) ten film na: 10

natan_ Ma być o Internecie :D

• AKlR4 Ja oglądałem niedawno na TVN ten film i mnie jednak wcale nie przekonywał od początku, że miałem ochotę to wyłączyć. Już lepsze co jest z postaciami z gier na ATARI to serial animowany "Saturday Supercade" wyprodukowany w latach 80-tych, który można zobaczyć tylko w angielskim oryginalnym Dubbingu

• AKlR4 ocenił(a) ten film na: 8

Grobir001 Co kto lubi ;)