PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 930
ocen
7,2 10 1 82930
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Fantastyczny

ocenił(a) film na 10

Widziałam wczoraj, bo czytając, jak ludzie go ocenili, wiedziałam, że nie wytrzymam do polskiej premiery. Starałam się nie mieć zbyt wielkich oczekiwań, żeby nie zawieść się jak na "Meridzie walcznej" i co?
Ten film był lepszy niż cokolwiek, co mogłam sobie wyobrazić.
Naprawdę. Poza jednym elementem zakończenia, którego nie zdradzę, chyba nie było minuty tego filmu, która by mi się nie podobała.
Projekty postaci (przy czym chodzi mi tu głównie o charaktery- są cudownie złożone i fantastycznie ogląda sie, jak się ze sobą ścierają), bardzo dopracowane projekty krain w których poruszają się bohaterowie, no i oczywiście- pojawiające się ciągle postacie znane wszystkim z gier lub żywe słodycze, które widzimy codziennie na półkach w sklepie.
A typowe Disneyowskie "smutne sceny" a la śmierć Mufasy? Genialne i zupełnie niewymuszone; nie podparte smutną melodyjką na fortepianie, która bardziej wpływa na nasz nastrój niż sama scena. Tu szczególnie jedna tak łamała mi serce, że musiałam przestać na chwilę oglądać.
Wiem, że znajdą się tacy, którym "Ralph" nie spodoba się tak, jak mnie, ale mimo tego będę polecać go wszystkim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sillvers

Kolego, to że tobie się nie podobał aż tak bardzo to nie znaczy, że innym też. Z resztą zobacz na średnią imbd.

ocenił(a) film na 7
bartekbasista

Średnia na imbd teraz nie jest wyznacznikiem jakości - przykład Dredd 3d. Jak ktoś rejestruje się wyłącznie, aby ocenić jeden film i tak go opisuje, to nie ma się co oszukiwać co do jego intencji.

Sillvers

Zarejstowała się bo chciała, a że ostatnio akurat ten film oglądała to go oceniła.

ocenił(a) film na 7
bartekbasista

Czas pokaże kto miał racje ....

Sillvers

Ktos tu jest bardzo pewny swojej racji... Nie wiem, czy ty myslisz ze tworcy filmow zatrudniaja 300 osob aby dalo swoim filmom ocene 10 na 10 w wybranych seriwsach filmowych, czy co.

Gosc zrobil konto i napisal ze bardzo podobal mu sie film. NAGLE, KONSPIRACJA WSZĘDZIE, ŻYJEMY W ZNIEWOLONYM PAŃSTWIE, SMOLEŃSK I W OGÓLE.

Proponuje podejsc do sprawy z dystansem i poczytac opinie innych, jednych czy drugich, zanim od razu obrzucac lajnem.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
axinkiewicz

Widzę, że odezwał się przeciwnik pewnej partii;). Dziwi mnie jedna rzecz - naiwność ludzi, którzy uważają że producenci, nie posuwają się do tak perfidnych kroków jak ten. Można by wymieniać przykładów, kiedy to w celach marketingu danego produktu zawyżano ocenę na popularnym serwisie w celu lepszej sprzedaży, czy to biletów lub samego produktu np. NFS Most Wanted, (już wspomniany) Dredd3D, Avengers itp, Nawet reżyser Kac Wawa wiedział co zrobić:) pisząc opis swojego filmu na Wiki. Oczywiście nie trzeba robić tego samemu (wpisywanie pochlebstw na różnych forach) w necie bez problemu można znaleźć firmy oferujące kilkadziesiąt pochlebnych wpisów na różnych forach o danym produkcie za odpowiednią cenę.
Podoba mi się ten serwis i często sugeruje się postami opisującymi wrażenia z seansu, no ale czytając ten post nie wytrzymałem aby to skomentować. Po opisie wrażeń po seansie autora tematu robiło mi się słodko w ustach - sam cukier ( szkoda, że nie likier bo bym częściej czytał go;)).
I tak poza tematem jestem za Ruchem Wyzwolenia Piwa z pod Kapsla, więc swoje POPISy na temat poglądów politycznych zachowaj na wiec wyborczy:).

Sillvers

konto na filmwebie mam od 2007 roku i co? czy pierwszy film, który oceniłam i skomentowałam pozytywnie/bardzo pozytywnie po założeniu konta reklamowałam, bo mi za to zapłacono i nabijałam komuś fałszywe pozytywne opinie? gościu, zastanów się, co piszesz - przecież któryś film musi być pierwszy! a nawet, jeśli masz podejrzenia, że ktoś tak robi, to zachowaj je dla siebie, bo możesz się mylić i kogoś urazić. tyle w tym temacie. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Sillvers

A mnie dziwią w ogóle twoje komentarze. .__.
Fajnie by było, żeby ktoś mi płacił za chwalenie różnych rzeczy, bo mnie, jako biednej studentce, kasa by się przydała. :P Oglądam wiele filmów, ale od dawna nie widziałam takiego, co by mi się aż tak spodobał. Polskiej premiery jeszcze nie było, ale bardzo chciałam opowiedzieć gdzieś o wrażeniu, jaki na mnie wywarł, a gdzie poza serwisem o filmach i ewentualnie amerykańskich stronach, gdzie premiera już była, miałabym to zrobić??
Nie wiem, czy mam się czuć urażona, czy nie. Jak kiedyś będę chciała coś skrytykować, to mogę specjalnie cię o tym poinformować, jeśli sobie życzysz.

ocenił(a) film na 10
Sillvers

No i twoja teoria ma pewną poważną lukę. Amerykańscy producenci raczej by nie wysyłali oficjalnej kopii przypadkowej dziewuszce z kraju Europy środkowej, a stan polskiej wersji jest w sumie niepewny, jako że premiera jest dopiero w styczniu.
Przepraszam za podwójny post, ale nie mogę edytować odpowiedzi.

ocenił(a) film na 7
Moony006

Moja teoria legła w gruzach:), przepraszam za fałszywe oskarżenie o podstawianie komentarzy. Wszystko do tej pory pasowało idealnie: nowy forumowicz, jeden super polecający post i brak premiery w Polsce, czyli budowanie napięcia przed wprowadzeniem filmu do kin, no ale niestety moja zabawa się na tym kończy. Pozostaje mi dalej śledzenie aktywności Amerykańskich firm podnoszących oceny;p oraz walka z ich niecnymi zamiarami. Filmwebie nie obawiaj ja czuwam:D. A Ty Moony006 w ramach przeprosin i za straty psychiczne poniesione z powodu fałszywych obaw odnośnie Twojego komentarza napisz dwie negatywne recenzje dla bajek Disney'a (dla tych fajnych);). Pozdrawiam FilmwebSecurity.

ocenił(a) film na 7
Sillvers

celna puenta. mogie się do was zapisać też chcę uwolnić całe zamknięte i przetrzymywane piwo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones