PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 890
ocen
7,2 10 1 82890
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Rich Moore, reżyser "Ralpha Demolki" w wywiadzie udzielonym Hypable opowiadał o pomysłach na
kontynuację. Jakich bohaterów kultowych gier sprowadzi tym razem?
Opowiadał, że niedawno rozmawiał z Johnem C. Reillym (głos Ralpha) o tym, co mogliby pokazać.
Zastanawiali się nad tym, czy mogłyby istnieć inne lub nowsze wersje gry "Fit It Felix". Zadają pytanie,
co by było, gdyby Ralph spotkał się ze swoimi nowszymi wersjami?
Mówił także o pojawieniu się bohatera gry "Dragon's Lair", Mario czy tytułowej postaci z filmu "Tron".
Zaznaczmy jednak, że Disney jeszcze nie dał zielonego światła na realizację kontynuacji.

Lucek__90

Powiem tyle DUŻO WIĘCEJ SONICA MARIANA ITD

ocenił(a) film na 9
krolik_15

Więcej postaci z gier od kolesi z bad anonu obowiązkowo. I fajnie jakby byłktoś od blizzarda

ocenił(a) film na 8
NeoMetalSonic

O tak, jakby gdzieś tam przebiegł Zealot krzycząc "My life for Aiur!" byłoby świetnie. Kto wie, powszechnie wiadomo, że ludzie w Blizzardzie to jajcarze, więc chętnie wzięliby udział w drugiej części.

ocenił(a) film na 10
lord_of_angmar

O tym, że są jajcarzami, jest fakt że zgodzili się zrobić animację do odcinka South Parku, w którym naśmiewają się z World of Warcraft.

ocenił(a) film na 6
lord_of_angmar

Jak dla mnie powinien jeszcze w tle przebiec Snake z kartonem na głowie. Hideo Kojima kocha easter eggi w swoich grach wiec czemu tu miałby się nie zgodzić.

Lucek__90

Solid Snake!
... Tylko czy Snake'owi zostanie dostatecznie dużo organów i kończyn do czasu wyprodukowania Ralpha 2... Oto jest pytanie.

ocenił(a) film na 10
Lucek__90

Tron bylby super, no i nalezy do Disney wiec problemu by nie bylo... ale wiadomo o co chodzi w tym filmie, nagle by sie okazalo moze ze postaci z gier moga wyjsc na zewnatrz? za duzo kombinowania jak dla mnie :)

Lucek__90

Obyyy było zielone światło :) oby...

ZeneQr

Według mnie ta animacja nie potrzebuje sequela. Mam nadzieję , że twórcy nie zrąbią Ralpha 2.

No ale skoro już znalazła się chęć na kontynuację....
Cóż, pierwsze co mi przyszło na myśl, jeśli chodzi o pomysły do nowej części, to to że stare gierki czyli te które poznaliśmy z I części mogłyby się spotkać z nowymi ( w sumie to już była konfrontacja nowe/stare gry , no wiecie Felix i Calhoun) , ale chodzi o to , że nowe gry zaczęłyby wypierać stare. Przez to wybuchłby pomiędzy nowymi i starymi gierkami konflikt, który poniósłby za sobą poważne konsekwencje... Wyobraźcie sobie bohaterowie takich gier jak Skyrim, Wiedźmin, Battlefield, Team Fortress 2 vs Starzy dobrzy znajomi z pixelówek czyli Ralph, Mario , Sonic itp.

Jednak to tylko głupi pomysł..
W sumie po przemyśleniu sprawy doszłam do wniosku, że mój pomysł jest głupi i pozbawiony sensu, bo gdybym ja ujrzała taką kontyunuację, to bym stwierdziła że twórcy pisali scenariusz na kolanie...
Chyba oficjalny pomysł twórców jest lepszy...

DracoIness

Gdyby nad owym pomysłem posiedzieć to stał by się nawet lepszy od tego zaprezentowanego w pierwszym poście:)
Tylko trzeba posiedzieć i szlifować....jeśli się chce, oczywiście ;)
Ja sam mimo zmęczenia (godzina 02:05) modyfikując to co napisałaś wyszły mi jakieś pomysły w przeciągu 10-20 sekund...i zapomniałem je już :D ide spać:p

ZeneQr

O! Naprawdę sądzisz , że mój pomysł nie jest do bani ?
O super !
Słuchajcie, jeśli macie pomysły odnośnie mojej propozycji , to walcie śmiało ! ( no wiecie jakby to doszlifować itp. )

DracoIness

Pomysł jak najbardziej jest dobry i na czasie, ale trzeba do tego wszystkiego dodać jeszcze jakąś intrygę, bo mordobicie przez 1,5h to jednak nie jest najlepszy pomysł. w sumie Twój pomysł i ten z pierwszego posta można by zgrabnie połączyć ;)

Lucek__90

"Zaznaczmy jednak, że Disney jeszcze nie dał zielonego światła na realizację kontynuacji."

Orientuje się ktoś, jak sprawa potoczyła się dalej? Jest zielone światło?

ocenił(a) film na 10
Lucek__90

Oddworld.

ocenił(a) film na 10
Lucek__90

Link, albo Phoenix Wright!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones