PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 875
ocen
7,2 10 1 82875
7,5 28
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Dzięki nim, ten film jest jeszcze lepszy niż gdyby był normalnie. Sonic, Zangief, M.Bison... Sierżant
Bułecka przypominająca Samus Aran z Metroida... Spotkanie antagonistów świetne, grzybek w
rzeczach znalezionych... Ale za scenę, gdy antagonista otwiera drzwi ( w formie kontrolera do NESa),
kodem Konami, ten film otrzymuje u mnie zasłużoną dychę.

ocenił(a) film na 10
Megafil666

dokładnie tak! :)

Megafil666

Wypatrzyliście może jeszcze innych bohaterów z gier? Oprócz Street fightera? Bombermana, nba (chyba), Indiana Jones, Spyro?, pac-mana. Jestem serio ciekawa innych postaci tzn tych na spotkaniu złych bohaterów czy w poczekalni.

ocenił(a) film na 10
joka_2

Bodajże można było wypatrzeć jeszcze Bowsera z Mario, Dr. Eggmana z Sonica, Mistrz Cukiernicy przypominał Mario Karta przecukierkowanego razy pierdyliard. Był też Clyde z Pac-Mana.

ocenił(a) film na 10
Megafil666

Wykrzyknik, znaleziony prze Ralpha w składziku, jest z Metal Gear Solid, oprócz tego w barze widać portrety całej masy bohaterów (np. Sonic'a, Chun-Li ze Street Fighter'a).

ocenił(a) film na 10
Megafil666

(głupia edycja...)
Pancerze żołnierzy z "Ku polu chwały" mnie trochę przypominają te ze StarCraft'a. I jeśli się nie mylę, to na spotkaniu Antybohaterów zombiakowi serce wyrywa Kano z Mortal Kombat, ale mogę się mylić.

ocenił(a) film na 8
Anthon_M

Z Mortal Kombat oprócz Kano jest jeszcze Noob Saibot (na spotkaniu antybohaterów).

Ze Street Fightera są: Zangief, Bison, Ryu, Ken i Chun-Li (ta ostatnia przechodzi się w tle w jednej ze scen).

ocenił(a) film na 8
joka_2

http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/310/e/5/commander_shepard_in_wreck_it _ralph_by_will1234562-d5k6k6d.png

^^

peadair

Ja zauważyłem na imprezie z okazji urodzin tej gry Skrillexa jako Dj, tak mi się wydaje :D

ocenił(a) film na 7
Badiusz

Tak, to był Skrillex. A w scenie gdzie Ralph dostał się do tej strzelanki z robalami w tle grało "Skrillex - Bug Hunt"

ocenił(a) film na 10
joka_2

http://wreckitralph.wikia.com/wiki/List_of_cameos_in_Wreck-It_Ralph
Tutaj masz wszystkie postacie, obiekty itp. ktore wystapily w filmie.

PaulTheHuman

a dzięki :)

ocenił(a) film na 8
Megafil666

KRÓL KUPA był!

Megafil666

W rzeczach znalezionych wyciaga wykrzyknik z charakterystycznym dzwiekiem z metal gear solid !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones