PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 932
oceny
7,2 10 1 82932
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Troszkę zabrakło

ocenił(a) film na 8

Dubbing skopany, tak samo jak humor w wykonaniu polskim. Ale kurde! To dziecko robione z miłości do Arcade. To retro-gaming w pigułce, wizualna bomba i animacja, która w porównaniu do innych produkcji tego typu ma niesamowite zapętlenie wątków i finał, w którym stawka jest naprawdę wysoka oraz fabułę, w której intryga, światy i postacie są poukładane niczym w torcie, którego wisienką jest wspominany już finał. Eksplozja dobrego smaku, wykwintnych kadrów, soczystych gagów sytuacyjnych, które działają bez zbędnego gadania i w końcu dojrzałych i mocnych emocji. Jedna z lepszych animacji jakie widziałem. Nieco do 10 brakuje, ale po powtórnych seansach - kto wie!
Nie wykorzystał nieco potencjału innych gier, osadzenie praktycznie całość filmu w świecie cukierków przypominało mocno Klopsiki. Na szczęście uwielbiam światy robione z żarcia, dlatego po raz kolejny kupiłem ten motyw.
Ależ przyjemny seans, pomimo nieznajomości wielu postaci i gier. Bomba!

ocenił(a) film na 8
katedra

Jak można oglądać cokolwiek z dubbingiem? :P Obejrzyj oryginał, John C. Riley robi robotę!

Dla mnie jedyny zarzut to design gry Sugar Rush, zawsze nie znosiłem cukierkowych leveli w grach :P

ocenił(a) film na 8
rozkminator

Dubbing rulez, wiele animacji bez nich jest aoglądalnych, w tym wiele seriali np. Edki albo Chojrak:)

ocenił(a) film na 8
katedra

By-zy-dura! :P

ocenił(a) film na 8
rozkminator


Ja za to lubię design "żarciowy" w grach, animacjach i w ogóle wszędzie:D

ocenił(a) film na 8
katedra

Jeszcze motywy "żarciowe" typu levele na pizzy czy hamburgerach to mi nie przeszkadzają, ale w poziomach z cukierków jest tak od groma kolorków, arrgh, mój wewnętrzny Dracula reaguje na to jak na czosnek :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones