PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 880
ocen
7,2 10 1 82880
7,5 28
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Ogólnie świetny klimat. Mam nadzieję na 2 część ;D

użytkownik usunięty
bartek26tm

szkoda gadać

ocenił(a) film na 9
bartek26tm

Oby była druga część :D

użytkownik usunięty
o_OJunior

ale bez Wandelopy!

użytkownik usunięty

Właściwie nie. Raczej powinni ją pokazać, ale może w inny sposób: nie takiej wkurzającej i wyszczekanej, tylko w sposób, który nie denerwowałby tak wielu ludzi. Ale bez niej to nie byłoby to samo. Co my byśmy zrobili bez postaci, którą niektórzy ubóstwiają a inni nie? :P

ocenił(a) film na 9

Bez Wandelopy ten film byłby nudny. Lub nudniejszy.

użytkownik usunięty
Chantoria

Czy ja wiem, chyba nie zauważyłabym różnicy :P

ocenił(a) film na 9

No Ty nie :P

ocenił(a) film na 9
Chantoria

A ja powiem, że nie będzie drugiej części :P

ocenił(a) film na 9
Bajster

No, szkoda, ale skąd masz stuprocentową pewność? Kraina Lodu też ponoć miała nie mieć kontynuacji, a po dość długim czasie od pierwszej części jednak tworzą drugą.

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Jestem jasnowidzem xD
Nie no, stuprocentowej pewności nie mam, ale szkoda by było, gdyby zrobili drugą część i ta druga część spaściłaby wszystko, co żem lubił w pierwszej... no cóż, życie.

Bajster

http://www.filmweb.pl/news/Ralph+Demolka+powróci+w+sequelu-103970 :)

ocenił(a) film na 10
Chantoria

Wandelopa jest świetną postacią. Może trochę trudno przyswajalna dla dzieci, ale ogólnie uwielbiam ją :D

ocenił(a) film na 9
bartek26tm

Ja też ją lubię. Zresztą, kto powiedział, że postacie dobre muszą być zawsze aniołkami i przykładem dla dzieci. Niech Ralph będzie przykładem dla dzieci, a Wandelopa jest fajna taka, jaka jest :).

ocenił(a) film na 10
Chantoria

A mnie irytowała :>

ocenił(a) film na 8
bartek26tm

Druga część będzie na bank - wczoraj na reddicie znalazłem wpis, że John C. Reilly podpisał już coś (tam pisze po prostu, że jest już na pokładzie ekipy robiącej film) - http://entertainment.ie/cinema/news/John-C-Reilly-confirms-at-Galway-Film-Fleadh -that-hes-signed-on-for-Wreck-It-Ralph-2/367542.htm - jak ktoś nie wierzy to jest dowód.

bartek26tm

No i będzie druga część. Ralph DEMOLKA w Internecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones