PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813528}

Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Last Blood
6,1 26 843
oceny
6,1 10 1 26843
4,2 8
ocen krytyków
Rambo: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Rambo: Ostatnia krew

Ciekawe czy coś będzie z tej ostatniej 5 serii Rambo wiadomo że Stallone ma 72 lata co tu się dziwić mam nadzieję że to będzie przyzwoity mocny film Akcji póki jego kariera aktorska się nie zakończy ale chętnie obejrzę ten film z ciekawości o ile wyjdzie

ocenił(a) film na 8
ebmr

Tytuł filmu zdradza że to pożegnanie z tą rolą. Nie spodziewał bym się filmu w skali ocen 8-10, raczej celuję w dobrą 7. Bynajmniej jaki by to film nie był bilet do kina kupuję w ciemno.Dla takich aktorów jak Stallone którzy na latach będą odchodzili na emeryturę warto.

manfredos

Na Filmweb filmy w skali 8-9 z min. 10 tys głosów to są arcydzieła świata kina, także na pewno próżno się czegoś takiego spodziewać. Dobrej 7 też nie dostanie. film będzie wahał się między 5,5 - 6,5 maksymalnie. (załóżmy rok po premierze, jak już oceny nabiorą w liczbie i powstanie średnia). Banalna predykcja. Zapisz sobie mój komentarz - zobaczysz ;]

No a tytuł oryginalny brzmiałby lepiej, jako "Rambo 5: Last stand"

ocenił(a) film na 8
ebmr

Tutaj trailer czy jak to zwać https://www.youtube.com/watch?v=C1orsQ93Yec

giovanni50

To fanowska produkcja,fake znaczy :)

giovanni50

Do tego fanmade trailer wykorzystano następujące filmy:
2008.Rambo 4
2013.W obronie własnej
2016.Zaginione miasto Z
2016.Blood Father
2018.Escape plan 2

Ahmed77

Witam właśnie zauważyłem ze to jest Trailer tych filmów co wyżej napisałeś zamiast nowej części Rambo 5 Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
ebmr

A potem nakręcą "Rambo 6: Po transfuzji"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones