PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226888}
6,2 25
ocen
6,2 10 1 25

Rammstein: Industrial Angels
powrót do forum filmu Rammstein: Industrial Angels

Nie polecam fanom Rammsteinu, zwłaszcza tym, którzy lubią go od dawna i wiedzą o nim sporo. Ten dokument nie jest autoryzowany przez Rammstein, żaden z członków zespołu się w nim nie wypowiada, a do tego pojawia się w nim sporo błędów, które rammsteinowców przyprawić mogą o ból głowy. Jeśli jesteś zatwardziałym fanem Rammsteinu, nie oglądaj, jeśli dopiero zaczynasz, radzę raczej przeczytać tekst na Wikipedii, więcej z tego wyniesiesz. Ogólnie mówiąc, nic ciekawego, nie warto w ogóle po to sięgać.

Pottero

dzięki za wskazówkę. wierzę na słowo, że nie warto ściągać :D

użytkownik usunięty
Pottero

Tak, to prawda, wiele niezgodności. Nie traktowałabym tego, jako dokument, jest to bardziej videoopinia wielu ludzi na temat tego zespołu, coś w stylu fanmake'u. Mało faktów, które wyklarowałyby postaci artystów pod względem osobowości, czy genezę zespołu. Na pewno poszerzy to horyzonty pod względem postrzegania ich sylwetki, ze względu na różne punkty widzenia ludzi wypowiadających się.

ocenił(a) film na 2
Pottero

Dzięki za opinię. Pewnie i tak oglądnę, ale przynajmniej wiem czego się spodziewać ;)

goddessa

Jeśli chcesz dokument o Rammsteinie, to polecam „Anakonda im Netz”: http://www.filmweb.pl/film/Anakonda+im+Netz-2006-394414 (wrzuciłem nawet recenzję tego dokumentu :D). Co prawda jest on poświęcony głównie koncertowi w Nîmes, ale można z niego dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy. Z angielskimi napisami jest dostępny w specjalnej i limitowanej edycji „Völkerball”, ale jak poszukasz, to i w Internecie znajdziesz ten film i angielskie napisy do niego. Tyle że lepiej kupić, jak się da, bo poza dokumentem jest jeszcze trochę innych wideomateriałów – fragmenty koncertów z kilku krajów i krótszy dokument o tworzeniu „Reise, Reise”.

ocenił(a) film na 2
Pottero

Dzięki za info ;) W sumie i tak miałam w planach zakupienie Völkerball więc będę rozglądać się za wersją zawierającą film, o którym wspominasz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones