PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733390}

Rampage 3: Zamach na prezydenta

Rampage: President Down
5,5 1 142
oceny
5,5 10 1 1142
Rampage 3: Zamach na prezydenta
powrót do forum filmu Rampage 3: Zamach na prezydenta

Razi po oczach
-niski budżet filmu i wszelkie tego konsekwencje
-jak zwykle, mdli, bezjajeczni funkcjonariusze (Agenci FBI to wprost dramat)
-fatalne sceny balistyczne, w tym odgłosy strzelaniny
-luki w scenariuszu
Zachwyca za to, Brendan Fletcher. Nadał Billowi, kolejnego, nieznanego wcześniej wymiaru.
Ostatni kwadrans, to niezwykle emocjonalne zwieńczenie trylogii, ratujące film.
Pojawianie się w scenariuszu prawdziwych nazwisk, dodaje zdecydowanie hardkorowego posmaczku tej kontrowersyjnej produkcji.
Uwe Boll, przekroczył kolejny raz granice kontrowersji.
Jeśli podobały ci się poprzednie 2 części, ta także ci się spodoba.
Jeśli nie trawisz poprzednich 2 produkcji , nawet nie zbliżaj sie do finałowej częsci.

cyniczny_pragmatyk

Tak tak uważam. To bedzie Opus magnum Uwe Bolla ;)

ocenił(a) film na 6
cyniczny_pragmatyk

Też tak uważam szczególnie ta stacja TV boże jak to biednie wygląda, i FBI i ich praca, gdyby tak mieli pracować Agenci FBI to dawno FBI w USA nie ma. Widać gołym okiem że RAMPAGE 1 miał większy budżet. Ogólnie minusy są słusznie zauważone.

Jak na zakończenie trylogii jest słabo liczyłem na coś lepszego od jedynki i dwójki, a tak trójka najsłabsza. Stąd tylko 6/10 dałem, tylko dlatego że to jedyna seria Uwe która mu po prostu wyszła. Gdyby nie sama postać Billa oraz końcówka filmu to było by słabiej. A tak można napisać że to jego postać ratuję ten film.

ocenił(a) film na 6
MaXXi

Niestety bijąca po oczach "bida" jest największym minusem tego filmu. Uwe wykorzystał chyba wszystkie swoje zaskórniaki, by ratować produkcję tego filmu, ale niestety nie były one zbyt wielkie. Dodam jeszcze, że sam reżyser dwa lata temu rozpoczął kampanię kickstarterową, gdzie dzięki zgromadzonym funduszom miała być nakręcona strzelanina na autostradzie, kto wie, czy nie miała zastąpić tego taniego imitujacego ekplozje pokazu fajerwerków w slow-mo pod koniec.

ocenił(a) film na 4
cyniczny_pragmatyk

Mi akurat dwie poprzednie części sie podobaly zas ta wyszła bardzo miernie.

ocenił(a) film na 6
cyniczny_pragmatyk

Podobno to jego ostatni film i decyzja by była nim kolejna część, a zarazem już trylogia rampage było dobrą decyzją.Choć mało akcji i dużo niekiedy ciekawego gadania wynika że film był zrealizowany na siłę przy skromnym budżecie.Co do całej trylogii rampage podoba mi się w niej przedstawienie czegoś czego amerykanie baliby się przedstawić i to jest wielki plus tej produkcji, warto poruszać tematy które nie wiadomo czemu są tematami tabu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones