PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657700}

Ratując pana Banksa

Saving Mr. Banks
7,2 44 240
ocen
7,2 10 1 44240
6,3 22
oceny krytyków
Ratując pana Banksa
powrót do forum filmu Ratując pana Banksa

Obejrzał ten film nie oglądając Mary Poppins, a mimo to dobrze się na nim bawił?

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

I ja. ;)

MumciurMaster

Ja też :) ale dzięki temu dzisiaj sięgnęłam po Mery Poppins.

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

.. ja też Świetny film

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

mua tysz

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

Ja. Nawet nigdy wcześniej o niej nie słyszałem.

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

A tu chyba głównie chodzi o książkę. Tez nie czytaliście.... ? Mary Poppins to jedna z najpiękniejszych powieści dla dzieci

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Niestety... ileś części Mary w formie książkowej plus wersja musicalowa :)) Brak błogiej niewinności... ale dobrze się oglądało.

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Ja. Mary Poppins kojarzyłem tylko z filmu "Snatch". W Polsce to ona chyba nie jest zbyt dobrze znana dzieciom.

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

Ja też :3

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

Pewnie, że tak :D

MumciurMaster

i ja, już wiem, że po nią sięgnę w całości, widziałem urywki w telewizji, nigdy mnie nie ciekawiły. Pan Banks został uratowany, zakochałem się w tym filmie, w cudownej muzyce, grze aktorów i co najważniejsze w tej przepięknie opowiedzianej historii.

https://www.youtube.com/watch?v=-lXH9O94jak&list=PLi8fSnUw2i3qIbOXTE60_l0eETdl1W wXI&index=17&ab_channel=Roxanneactress

MumciurMaster

Ja czytałam książki (były wydane w sześciu tomach) o Marry Poppins, widziałam musical z 1964 roku (z uroczą Julie Andrews w tytułowej roli), ten film był dopełnieniem całości. :)

MumciurMaster

Nie chwalcie się tym, tylko nadróbcie klasyk ;)

ocenił(a) film na 7
MumciurMaster

To samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones