PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004800}
6,3 1 157
ocen
6,3 10 1 1157
Ray Donovan: The Movie
powrót do forum filmu Ray Donovan: The Movie

Tylko dlaczego tym razem zrobili film,a nie kontynuacje dalszego,nowego sezonu serialu ?

jazdowicz2666

Zbyt niska widownia na kolejny sezon, albo już się znudziło showrunnerom. Pełnometrażowy film jest po to, żeby pozamykać wątki z serialu i nie zostawiać w niepewności !$#^WE& ludzi

WojtasJ_

Konkretnie to chodziło o fuzje Showtime z jakąś inną firmą, a jak to w korporacjach bywa, jednym z warunków było zamknięcie Raya. Gdzieś na zagranicznych stronach czytałem, że to dla wszystkich było szokiem, ponieważ serial z sezonu na sezon był coraz bardziej oglądany.

Nowaczko

Szkoda. A nie wiecie może, czy będzie (bo w sumie od jutra powinien być) dostępny na HBO w PL? Nie wiedzieć czemu - serial zniknął z platformy.

wombatspecial

Nie ma w ogóle na HBO ani na netflix ani nigdzie. Sam próbowałem dostać się do platformy Showtime ale niestety dostępni są wyłącznie w USA a jakikolwiek VPN nie działa :(

maciek447

Jest z napisami w sieci.

perun_6

No jest i właśnie jestem w trakcie oglądania

wombatspecial

Skoro serial zniknął z HBO GO to filmu nie będzie na tej platformie. Skończyły się HBO GO prawa do emisji. A jeśli gdzieś u nas Ray Donovan (serial i film) pojawi się, to na SkyShowtime, który ma w tym roku do m.in. Polski wejść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones