film

Ray Donovan: The Movie

2022
1h 40m
6,3 1 165
ocen
6,3 10 1 1165
Ray stara się powstrzymać Mickeya nim ten dokona kolejnej rzezi. Zobacz pełny opis
Ray Donovan: The Movie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Ray Donovan: The Movie
Zwiastun nr 1
nr 1 2021-11-23T09:13:26 https://fwcdn.pl/webv/96/88/59688/59688.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/100/10004800/Ray_Donovan_The_Movie__2022__Official_Trailer___SHOWTIME.vp9.1080p.webm

Trwająca od kilkudziesięciu lat rozgrywka wśród Donovanów zatacza koło. Gdy na światło dzienne wychodzą w końcu traumatyczne wydarzenia, które ukształtowały Raya (Liev Schreiber), rodzina wraca do Bostonu, aby stawić czoła przeszłości. Każde z nich stara się przezwyciężyć konsekwencje surowego wychowania, ale przeznaczenie nie daje o sobie zapomnieć. Tylko zaciekła miłość do siebie nawzajem utrzymuje ich w walce.

dystrybucja
SkyShowtime
studio
Mark Gordon Company, The
tytuł oryg.
Ray Donovan: The Movie
inne tytuły
Ray Donovan Finale (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), New Haven (Connecticut, USA) i Bostonie (Massachusetts, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Z żalem przychodzi to pisać bo z Rayem jestem od premiery poprzez wszystkie sezony, żal że się kończy ale radość że w takim stylu. Wszystko zostało pięknie zamknięte i te retrospekcje, coś pięknego. Liev Schreiber i Jon Voight dają popis a ostatnie sceny powodują że oczy robią się mokre. Jako fan daję 9/10 i tylko żal...

więcej

Ale ten film to KICHA. Jakby go ten ksiądz nakręcił. Owszem, wyjaśnił parę rzeczy, ale takie serialisko zasługuje na zakończenie nakręcone z cohones, żeby zapadło długo w pamięci....
Mógł to być kolejny odcinek z tym tempem, ale nie FILM.

Jak w tytule. Trzymam kciuki. Mam złe przeczucia. Filmy fabularne po dobrych serialach Breaking Bad i Deadwood były słabe.

Tak jak w temacie. Powinna być o tym jakakolwiek wzmianka. Dłuższy czas temu obejrzałem 4 sezony Raya, ale nie wszystko zostało w głowie. Zacząłem sobie przypominać, ale wystąpiły wątki których wcześniej nie znałem. Trzeba znać cały serial, żeby seans tego filmu miał sens.

Kochani poratujcie proszę, szukam we wszystkich serwisach VOD dostępnych w PL i nie mogę znaleźć. Gdzie można obejrzeć ten film???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones