PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782704}
4,1 4 705
ocen
4,1 10 1 4705
2,2 16
ocen krytyków
Reakcja łańcuchowa
powrót do forum filmu Reakcja łańcuchowa

O czym

ocenił(a) film na 1

Jest ten film???

sador1991

o wysadzaniu w powietrze pałacu kultury (potwierdzone info)

użytkownik usunięty
stonedfish

Widziałeś?! Skąd wiesz? Zazdroszczę!

ocenił(a) film na 5
stonedfish

hahaha :D no tak się zaczyna :D

sador1991

http://www.festiwalgdynia.pl/program/filmy/-1-1-2438-_reakcja-lancuchowa.html

ocenił(a) film na 9
sador1991

świetnie poprowadzona intryga, dialogi momentami błyskotliwe i wielce zabawne, super zdjęcia i muzyka, dźwięk i montaż jak na polski film rewelacyne, no i historyczne smaczki, autoironia, a Janusz Chabior jako polskie wcielenie Colombo baaaardzo dobry!

ocenił(a) film na 5
docg

dzięk dobry ale błagam już nie szlejcie z tymi zdjęciami... dominowały III kadry: w samochodzie, na tle światełek, na tle okna i panoramy Warszawy + kilka kadrów szpitala (wciąż w tym samym kanonie), paki i działeczki.

ocenił(a) film na 1
docg

Dałeś 9 a ja odrobinę mniej bo to jest kawał nędznego kina

ocenił(a) film na 5
sador1991

O trójce znajomych, którzy spieprzyli sobie życie popełniając z pozoru małe błędy, które pociągnęły za sobą (jak tytułowa "reakcja łańcuchowa") określone konsekwencje. Efekt domina. I chyba niby o pokoleniu Czarnobyla. I o świecie, w którym nie wiemy jak żyć. Ja natomiast większość dialogów oceniam jak na modłę Vegi, więc warstwa (pseudo-)intelektualna do mnie nie trafiła

sador1991

Jest to w sumie film filmopodobny. Film jest jakby bez tematyczny. Najbardziej kluczowe wątki są obok fabuły. Postacie do szpiku kości są nudne a co gorsza, nie wzbudzają żadnych głębszych emocji i za nic nie jesteśmy ich w stanie polubić.
Jeśli mógłbym dodać gatunek to byłby to film surrealistyczny w sumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones